Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap nem szabad póráz...

Holnap nem szabad póráz nélkül sétáltatni a petárdák miatt, ugye?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad .. ilyenkor sajnos nagyon sok kutya kerül menhelyre :S
2010. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
8%

Milyen petárda?!

Max tüzijáték.......

A petárda illegális Magyarországon úgy mint a fű vagy drogok

Azért jó h mindenki így beszél róla!

Akkor ez azt jelentené hogy ez a természetes?

Ezt mindenki elfogadja?!

Szilveszter=petárda?

Nem hinném

2010. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nemfogom kivinni Az utcára csak az udvaron fogom sétáltatni.Hogyhívják a kutyust?:)
2010. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Nekem egy 4 éves német juhászkutyám van, és már idén lesz a 4. szilveszterünk együtt :) Mindennap igényli a sétát, így a holnapi napot sem fogjuk kihagyni, de az eddigi este 5-6 órai sétát most át fogjuk rakni délután 1-2 óra körül, legfeljebb kb 4 óráig sétálunk, szaladgálhat, játszhat a kutyákkal. Már megbeszéltük a helyi gazdikkal, hogy még világosban találkozunk, és akkor elintézzük a napi sétát. Én mindig póráz nélkül sétáltatom, holnap is így lesz. De sötétedéskor be fogunk menni a lakásba, és a barátommal együtt meg a kutyával szilveszterezünk egy jót :)
2010. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Sosem szabadna póráz nélkül sétáltatni.
2010. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mi a szabályzat, a kutyám be van oltva, sosem bántott még senkit - ha járókelő jön, pórázra szoktam venni, de nem sokan járnak felénk napközben, inkább reggel és estefelé. De nem fogom őt megfosztani a szabadság élményétől - a kert azért nem ugyanolyan.. És engedelmes kutyám van, egy szóra visszajön.
2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló.

Természetesen illegális a petárda. Ahogyan a fű, és a drogok is. De menj be egy szórakozóhelyre, és nézd meg, hogy ott 20 fiatalból hányan fogyasztottak valamilyen kábítószert...

A petárda is illegális, és? Szerinted érdekli az embereket?

Én nem dugom a fejem a homokba, ez egy létező probléma, és erre is föl kell hívni az emberek figyelmét.

2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én nem dugom a fejem a homokba, csak azt gondolom nem kellene ezt ennyire tolerálnunk.

Én is fiatal vok és a petárdának nincs értelme!

Igenis merjünk rászólni az illetőre(főleg ha a házunk környékén van), hogy nincs petárdázás.

Ja és a rendőrségnek sokkal többet kellene járőrözni!

2010. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Holnap is ugyanúgy sétálunk majd póráz nélkül, mint minden nap. Napközben nincs nagy felfordulás, amíg csak elszórt durrogtatások vannak, addig az én kutyámat nem zavarja. Este viszont beengedem a házba és együtt tévézünk, szórakozunk majd a vendégekkel. Az éjfél körüli őrületet ő sem szereti.
2010. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy lehet sétáltatni a kutyákat ma mint bármikor csak aki este sétáltatja az reggelre vagy délutánra teszi sötétedésre otthon van mindeki lakásba kazánházba kutyával kapjon vizet pezsgő helyet
2010. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!