Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi jellemzi az amstaffokat?

Mi jellemzi az amstaffokat?

Figyelt kérdés
Gyál közelében van valahol kutyasuli?? Mi kell a sulihoz általában???
2010. dec. 31. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
kutya kell a kutyaiskolához
2010. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi jellemzi az amstaffot? :D


Túlságosan emberbarát, viszont ha rosszul nevelik akkor kutyákkal kegyetlen, egyébként jó nevelésnél más kutyákat/állatokat is imád. :)

Szép kutya, bár nekem nem esetem. :D


Kutyaiskolához csak te kellesz és a kutyád. :) Ott mindent megmutatnak, elmondják mit kell alkalmakkor magaddal vinned (jutifali, oltási bizonyítvány), sok pénz és idő. :) De ez mind eltörpül amellett amilyen a végeredmény lesz, egy tökéletes kutya tökéletes gazdával, esetleg vizsgával. :)


Nagyjából ennyi. :D

2010. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van kutyusunk a neve Alku!:) Nem én nevesztem el!!! Eléggé kéne neki a nevelés, csak nem tóm hogy neveljem meg!!!:(
2010. dec. 31. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

neked van jogosítványod kutyára?

mert ha nincsen akkor megbüntetnek, főleg ha harci kutyát tartasz, majd ne csodálkozz ha mennek a rendőrök és elkobozzák a kutyádat, aztán több 100 ezerrel megbüntetnek, és reménykedj, hogy forintban.

2011. jan. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köössz a biztatást!!!!!:'(
2011. jan. 4. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan menj el vele egy kutyasuliba:) és ne add fel a reményt a kutya az okos lény:) és szeret tanulni főleg ha amstaff nekem most van egy 4hónapos amstaffom néha még nem akarja figyelembe venni hogy ki a főnök de kölyök ezért nem haragszom rá ahogy jobb idő lesz viszem kutyasuliba de a kutyaoviban azt mondták hogy a rossz idő miatt lehet elmarad pár óra szóval oda még nem megyünk:S:) szerintem nézz szét a google-n én itt lakom budapesten a rex kutyasuli naygon jo meg a cerberos:) erröl a 2-ről csak jót hallani persze elhiszem hogy gyálról ide nem kellemes bejönni de én csak ezekkel tudok most szolgálni:) sok sikert:)
2011. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!