Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeretik sokan az...

Miért nem szeretik sokan az amstaffokat, és pittbullokat?

Figyelt kérdés
sokan megriadnak tőlük! holott mi emberek verekedtettük őket! nem ők akartak, nagyon békés jószágok, én imádom az enyémet!
2010. ápr. 5. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert félnek tőlük. általában ilyen kutyákat használtak/használnak kutyaviadalokon...meg itt a házban is volt egyszer egy...láncra volt verve folyton...senki nem ment a közelébe...buta egy állat volt:S viszont ha meg vannak nevelve rendesen stb. sztem biztos normálisak. csakhát hülyék az emberek..
2010. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem ismerem őket annyira de már sokfelől hallottam hogy milyen nyugodt én nem tudom de bevallom kicsi koromban én féltem tőlük mert a kinézetéből valahogy vadnak gondoltam
2010. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig borzalmasam jámbor egy állat! annyira jo fejek, nekem yorkival van együtt! nagyon okos, tanulékony, nagyon szeretem őt!
2010. ápr. 5. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek normális staffikat, azokkal semmi bajom, tényleg nyugodtak és kedvesek. De ismerek olyat is, akit nem tudnak megnevelni, nem szocializálták és nagyon agresszív kutyákkal és emberekkel is. Azoktól félek. És azért nem lehet egy szinten emlegetni egy szocializálatlan yorkival egy szocializálatlan staffit... Alapvetően nem csípem az ilyen "harci" kutya hozzáállást, de azt gondolom, egy ilyen kutya nem való akárkinek, mert rossz kezekben könnyen veszélyessé válnak. És ugye terrierek, tehát kényeztetéssel, gyenge ember kezei között könnyen bekövetkezhet a baj. És szomorú, hogy elég sokan divatból tartják, nevelni nem képesek és igazából az ilyen divatmajom gazdák miatt rossz ezeknek a kutyáknak a megítélése. Mert ők azért tartják, hogy a saját lelki defektjeiket kompenzálják egy "harci" kutyával. És ezek azok, akik nem tudják nevelni sem a kutyát, mert a divatkelléket szerintük nem kell nevelni ugye. És ennek a kutyák és a fajta nyeli le a következményeit. :S
2010. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Sokan más fajtákat sem szeretnek. Van, aki az agarakat utálja. Én pl. nem szeretem a kaukat meg a hasonló támadó juhászkutyákat. Attól még mások szerethetik. A pitekkel semmi bajom, ha választani kéne mondjuk egy argentin dog és egy pit között, biztosan az utóbbira szavaznék. És nem szeretem az olyan kutyákat sem, amikből ömlik a nyál. De ha ez mást nem zavar, hagy legyen ilyenje.
2010. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos erről mi tehetünk,hogy olyan emberek vesznek staffit(de vonatkozik ez más fajtára is) akik nem értenek hozzá.Meg a jó dolgok nem maradnak meg az emberek emlékezetében,csak a rosszak.A csapból is az folyik,hogy hol és milyen kutyatámadások voltak,de az hogy ez miért is történt senkit sem érdekel.Meg kell tanuljunk bánni a kutyákkal,egészen az alapoktól a kutyatartástól kezdve,hogy hogyan közelitsük meg a kutyákat.............

Nekem is staffim van,a fajta rossz hire ellenére egy nagyon tündér kezesbárány

2010. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!