Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol hirdessem, hogy találtunk...

Hol hirdessem, hogy találtunk egy kutyát?

Figyelt kérdés
Ma este találtunk az utcán egy kutyát, valószínűleg elszökött otthonról a durrogtatások miatt. Az úton kóborolt, féltünk, hogy elütik, behívtuk őt az udvarba. Hol hirdessem, hogy minél hamarabb megtalálja a gazdija? Max 1-2 napig maradhat itt, van még 2 másik kutyánk.
2010. dec. 31. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtass a fényképével lapokat meg a telószámoddal és a közeli boltokban kérdezd meg hogy kiragaszthatod e az ajtóhoz, meg a postán meg ilyen forgalmas helyeken
2010. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Vidd el állatorvoshoz, hátha van benne chip. Ha nincs akkor a környéken az összes állatorvosi rendelőbe tetesd ki a képét.


Bár ha ennyire vigyáztak a kutyájukra gazdájáék akkor lehet jobb lenne neki új.

2010. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy mondasd be a helyi rádióban!
2011. jan. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kutyarajongó ***** válasza:
Igen én is javaslom hogy nézesd meg hogy van e benne chip! Ahol találtad oda és a kötrnyékrr tegyél főként hirdetéseket!! Képet a kutyusról ide a netre is tehetnél fel képet hogy .... találtam ezt a kutyust! És aki tudja hogy kié vagy a gazdi jelentkezen! :) Remélem segitettem!!:D
2011. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiírattam a helyi honlapokra, illetve írtam a helyi rádiónak, illetve délelőtt felkeresem a helyi állatvédőket. Remélem jelentkezik érte a gazdija. Elég ápolt kutyusnak tűnik, időske szegényke. Először nagyon bizalmatlan volt, de megetettem, megsimogattuk. Éjfélkor a tűzijátékok sűrűjénél kimentünk hozzá a férjemmel, odabújt hozzánk, simogattuk, ő meg nyüsszögött, de végül kicsit megnyugodott. Sajnos max. ma maradhat, mert egyrészt nem itthon vagyunk, másrészt itt is van 2 kutya, akik nem értékelnék a vendéget. Remélem meglesz a gazdija.
2011. jan. 1. 01:14
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg, hogy nem keresik-e:

[link]


Itt hirdestd, hogy találtatok:

[link]

2011. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A megyei honlapra tettem fel a hirdetést. Meg is lett a gazdija, nem rég vitték el. Úgy örültek egymásnak, jó volt látni.:-)
2011. jan. 2. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg remek! :-)))
2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!