Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kutyát, mi a...

Találtunk egy kutyát, mi a teendő ha nem tudjuk be volt-e már oltatva?

Figyelt kérdés

Ilyenkor most árt neki ha mégegyszer be lenne oltva, vagy az árt jobban ha egyáltalán nem lenne?

Vagy mit kéne tenni most?


Szép kutya, fajtisztának tűnik, szerintem nincs még 1 éves.


2011. máj. 7. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek el dokihoz. Fog kapni oltást és féregtelenítőt. Ha nem kap oltást az rosszabb mint ha kétszer kapna.
2011. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Képet nem tudnál feltenni? Milyen fajta lehet?
2011. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi 2 hónapja találtunk egy eléggé fajtatisztának tűnő kopót.2 hete adattam be neki a veszettség ellenit,10 hónapos,én sem tudtam,hogy kapott-e már valaha oltást.de mindenképp lássa orvos,féreghajtó kell neki,és nézze meg nincs-e valami baja...milyen kutyus?
2011. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos,általános vizsgálat,majd attól függően mit mond a doki,vagy beoltatni,vagy várni 2 hetet.Addig nem vinni sehova,és beoltatni.Illetve, elkezdeni az oltássorozatot,mert egyel semmit se ér.Addig kiböjtölni otthon.Ez kb másfél hónap,mire annyit kap,hogy sétáltatni lehet
2011. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen el kellene vinni állatorvoshoz, elmondani neki, mi a helyzet, és ő majd el tudja dönteni, mit kell tenni.
2011. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és meg kéne nézetden legelöször nincs- benne chip
2011. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első 13:13-as vagyok,miénk nemsokára megkapja a kombináltat is ,csak beteg volt,infúziót kellett kapnia 3 napig,meg antibiotikumos injekciókat 5 napig.
2011. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, hátha van benne chip. Én is találtam már kutyát, nem tudtuk be van-e oltva, beoltotta az orvos.
2011. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább a gazdáját kellene megkeresni, ha ápolt a kutya, akkor több mint valószínű, hogy nem kitették, hanem megszökött valahonnan és akkor biztosan van oltása.

Chipet nem ártana megnézetni állatorvossal, talán fel is ismeri a kutyát, ha ő kezeli.

2011. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!