Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya illik keveréket...

Melyik kutya illik keveréket vagy valami faj tiszta közép termetüt akarok. Milyen kutya lenne a legjobb ajándék a barátnőmnek? Mit tegyek hogy 2011-ben megkaphasam kutyát és ne 18 évesen?

Figyelt kérdés
Sohase találok 1 kutyát se akit örökbefogadnék az utcán kuytanézőbe suli után voltam töbször.Szeretnék 1 olcso kutyát menhelyről meg ahol lakom ara felé van 1-1 kiválasztot kutya.Azért mert szivbeteg vagyok terápiában segitene meg én tanitanám mindnet megcsinálnék fen maradni sétáltatni. De anyukám nem endi 3 éves unokaöcsém miadt a mamám meg az allergiám miadt ami sohase volt.
2011. jan. 1. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező


11:31es nem arra akart célozni a piros masnival, hogy cuki, hanem hogy volt olyan a menhelyen, ugyanis beadták oda az újdonsült családtagot, akit nem akartak, csak kaptak...

2011. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Anyu nem mindegyik kutyátol fél csak rotweiler hasono harapos őrzővédőktől de retrivereket beaglekat keverékekt szereti és cukinak aranyosnak tartja.barátnőmnek veszek kutya helyet valami mást.én már nem Cezar Milan megtanitot az adásbol az energiát. Mamám nem fél nyugodt az energiája.
2011. jan. 1. 11:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Cezar Milan nekem nem mindig jön be, mármint az életben. Hiába voltam nyugodt, hiába sssss-egtem a kutyának tojt ő a dolgokra. Persze kinőtte (szerintem új évi fogadalom volt a részéről :D), de nem kell mindent elhinni amit a tvben látsz. :)
2011. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én se hiszek el amit tévében látok csak ez az energia dolog bevált midne haveromnak neveldés barátomnak van kutyája azért irtam ki ezt. Cezar Milanak csak az energiát probáltam ki
2011. jan. 1. 12:45
 15/18 A kérdező kommentje:
én valami faj tiszta keverékre gondoltam ami szép beagle,labrador,goldenek,vizsla németjuhásznak is elfogadhato. sajnos nem találok kutyákat anyu engedékeny legyen.
2011. jan. 1. 14:12
 16/18 anonim ***** válasza:

Ajándékba kitömött kutyát adj, ne élőlényt!

A kutya 10-15 évre szól és akkor szerencsés, ha a kutyatartó maga választ.

Eszméletlenül sok kutya lett már elpaterolva, akit ajándékba vettek.

Hihetetlen rossz, sőt embertelen dolog élőlényt másnak ajándékozni.

Talán lesz egyszer olyan generáció, aki felfogja ezt és barbár dolognak tartja ezt a szokást.

2011. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
akkor csinálok neki karkötö plüss állatot igazit ha nála lakok már esetleg ő választ
2011. jan. 3. 17:34
 18/18 A kérdező kommentje:
1 helyi saját automal elviszem őt 1 kutyanézőbe válaszhat. egyenlőre marad csoki plüss állat és női cuccok
2011. jan. 5. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!