Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb ajándék egy nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb ajándék egy nőnek?

Figyelt kérdés
Összevesztem azzal a lánnyal akit szeretek,hazudtam neki. Mit vehetnék neki amivel esetleg kiengesztelhetném?Rögtön miután kiderült bocsánatot kértem,de azt mondta,hogy már nem érdekli. V adjak neki időt?
2011. júl. 21. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy kisbaba összehozza a családokat
2011. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
adj neki időt. az ilyen békülős ajándékok könnyn elsülhtnek fordítva is (én azt gondolnám: "azt hiszsi, most ezzel el van intézve? hát téved..."). ismerd be a hibád, aztán vagy megbocsát, vagy nem.
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, igen, ezt tedd. Ne rohanj egyből a legközelebbi virágárushoz virágot venni vagy ilyesmi giccses cuccot... bocsánatot kértél ez a lényeg. Várj egy darabig, hagy eméssze meg a dolgokat. Ráadásul ha vennél most neki egyből valami ajándékot akkor tényleg úgy tűnne, hogy te ezzel akarod elintézni a dolgokat és szerinted az ajándéktól hátast kéne dobnia. Nem, ez nem így megy. :) Szóval adj neki időt mindenképp, ne pedig egyből ajándékot... majd ha megbékélt akkor ezek után később esetleg adhatsz neki valami apróságot, de ne egyből. ;)
2011. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bizalmat visszaszerezni maximum az évek során lehet, ha ki is békültök,nem fog teljesen megbízni benned egy jódarabig.

Ne úgy adj időt neki hogy nem beszélsz vele, hanem az idők során bebizonyítani kell,hogy érdemes vagy a bizalomra.

2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő kérte,hogy egy darabig ne is beszéljünk. Lehet hogy majd pár nap-hónap elteltével megenyhül. Tudom,hogy nem fogom tudni egyből vissza szerezni a bizalmát. Egyenlőre elég,ha újra beszélünk megint.
2011. júl. 21. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt nem ajándékokkal fogod megoldani, de a nők a gesztust értékelik mindenekfelett, azaz, olyasmi dolog kell, amit egyszer megjegyzés szinten megemlített, hogy mennyire tetszik neki, vágyik arra a valamire (akármi lehet). Ha ezt felhajtod neki, tudni fogja, hogy minden szavára odafigyelsz.

Persze mindez csak akkor érhet valamit, ha eleve hajlandó neked megbocsátani, egyébként annyit ér, mint halottnak a beöntés, megvásárolni nem tudod a bizalmat és a megbocsátást.

2011. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azzal,hogy időt adok neki nem fog elfelejteni?Vagyis h nem távolódik el tőlem?Pl hogy azt hiszi,hogy már nem is vagyok rá kíváncsi és túl lép? vagy mennyi időt adjak neki? 1 hónap?
2011. júl. 21. 17:17
 8/11 napietus ***** válasza:
azt Neked kell tudni, mennyire gyorsan vagy lassan emészt meg dolgokat. én olyan vagyok, hogy azonnal eldöntöm, hogy belefér/nem fér bele, és az elhatározásomon már nem változtatok. de van, aki meg akár egy hónapig is gondolkodik rajta, hogy mi legyen, hogy legyen. Te tudod, ő milyen habitusú.
2011. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem is voltunk együtt,ez ilyen alakuló dolog volt. Szájra pusziig jutott ez az egész(eléggé zárkozó típus) Ez közre játszhat esetleg a döntésében?
2011. júl. 21. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Legalább két évet és addigra majd csak lesz valahogy.
2013. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!