Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mégis mi lenne a legjobb ajándék?

Mégis mi lenne a legjobb ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Talán nem ide illő a kérdés, de valahogy mégis :)

Szóval arról lenne szó, hogy a párom nagyon szereti az autókat!Minden újságot megvesz ami ilyesmivel foglalkozik, a tv-ben is ha ilyen műsorokat adnak, állandóan nézi!Az interneten is folyton azt nézi, melyik autó milyen, melyik a legújabb, mik a legújabb fejlesztések, szóval tényleg nagyon érdekli minden ilyesmi!Arra gondoltam, hogy születésnapjára, ami két hónap múlva lesz, valami ezzel kapcsolatosat szeretnék neki ajándékozni, de mivel én egyáltalán nem értek az ilyesmihez, így itt teszem fel a kérdést!

Egy ilyen srác minek örülne?Nekem először valami kiállítás jutott eszembe, de nem találtam sehol ami a közeljövőben lenne!Kérlek titeket segítsetek, tényleg minden ötlet érdekel!:)


2011. aug. 22. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha olcsóbb akkor valami jó könyv. ha drágább akkor tesztvezetés:)
2011. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Modellautó! Többféle létezik:

-ha alkotó szellemű és inkább a barkácsolós oldala érdekli akkor olyat keress amit neki kell összerakni (7-10e HUF)

-ha szeret sokmindent gyűjteni, de nincs túl sok pénzed akkor 1:43 arányú matchbox-autó (2-5e HUF)

-ha szeret gyűjteni és nem sajnálod a pénzt egy grandiózusabb ajándékra akkor egyértelműen 1:18-as méretarányú modellautó, lehetőleg valami komolyabb, azon belül is egy verseny-modell (12-25e HUF)

-ha annyira sok pénzed van hogy nem tudod hova dugni, a párod pedig totálisan őrült benzinfejű akkor vegyél neki távirányítós RC autót (30e+ HUF)


Azt meg hogy melyik márka melyik típusáért van oda meg vissza már neked kell kideríteni.

Nem tudom egyébként hogy mennyi ideje vagytok eggyütt, de azért azt egy asszonynak illene tudni hogy egészen pontosan mi is ami a férjurát érdekli (az ebéden kívűl). Elég érdekes párkapcsolat lehet hogyha neked eddig csak annyi jött le hogy ő szereti az autókat. Október vége felé pedig már nem igazán vannak ilyen kiállítások.

2011. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél neki valami autós kiegészítőt. Polírpaszta, műszerfalápoló, szarvasbőr, esetleg egy önkiszolgáló autómosóban bérletet (kártyát) stb stb
2011. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem értem mi jogon kritizálsz te engem, Isten bocsássa már meg nekem, hogy nem vagyok otthon ebben a témában!Egyébként meg nem a férjem, és én sem vagyok az asszonya..., legalább is egyelőre!Nem azt mondtam, hogy találd ki, melyik a kedvence meg stb, csak azt kérdeztem, vajon minek örülhetne, mivel nem mozgok otthon a témában!De kösz, hogy válaszra méltatott Őméltósága, hiszen te biztosan tökéletesen tudsz mindent! :)

2011. aug. 24. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő is biztos tudja hogy neked melyik tisztasági betét kell a boltból, szerintem méltasdd arra hogy egy kis érdeklődést mutatsz a hobbija iránt. Nem sértésnek írtam, csak javaslatnak.
2011. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!