Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet szegénynek a baja?

Mi lehet szegénynek a baja?

Figyelt kérdés

A kutyám meg sem moccan.Csóválja a farkát 3 napja,viszont a kutyaólba is én tettem be.

Egyik este elszökött,majd reggel már az udvaron feküdt.

Nem látszik rajta hogy szenvedne,mivel csóválta a farkát.

Enni sem eszik,én etetem kézből már 2 napja,és itatom.


Most néztem az ólban "természetellenesen" fekszik.

Szóval a 4 lába balra van,viszont a feje teljesen jobbra.

Lebénult vajon?

Vagy eltört a gerince?


Holnap kihívom az állatorvost csak gondoltam megkérdezem itt is.

Ha lebénult,akkor ugye altatás következik?


2011. jan. 2. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Hú, hát ha nem is lebénult, de lehet neki valami problémája a csontjaival, esetleg eltörhettek neki.. nem tudok jobb ötletet, ehhez látnom kéne.


Egyébként a bénuláskor még nem kell elaltatni, kap enyhítő injekciókat, de ha a lakásban bent élhet veled, megkönnyítheted az életét. :)


Holnap mindenképpen állatorvos, sőt, még jó lenne ma! Esetleg hívd ki az OxyVet-et, ők mindig kimennek, igaz jó árlistájuk van, elég sokat kérnek, de a gyors segítség a kutyádnak most akár az életébe, a mozgásába kerülhet, ha még meg tudják menteni. [link]

2011. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tibi1602 válasza:
Hát nagyvalaszínűséggel ha lebénult akkor a leghumánusabb ha elaltatjátok!De ha eltört volna a gerince akkor hogyan ment haza?nemlehet hogy felevett valamit,és mérgezés?De eszik,iszik rendesen,be is kakil az ólba mert ennyi idő után már kelett volna üríteni!Hány éves a kutyus és mien fajta?
2011. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Juj, ez nem jó.

Mérgezés, vagy komoly belső sérülés a gyanúm. A farokcsóválás nem annak a jele, hogy nem szenved, csak hogy örül neked - nem lehet erre alapozni.

Remélem, a doki tud tenni valamit. Itasd és tartsd melegen. Jobb lenne még ma ügyeletes orvoshoz vinni, és nem várni a holnapra! Az nagyon messze van, szegény addig nagyon fog szenvedni!

Drukkolok, hogy helyrejöjjön.

2011. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez most vicc vagy valós a kérdés? Napok óta rosszul van, nem mozog, nem eszik magától, te meg itt kérdezősködsz...


Nem gondolod, hogy azonnal el kellene vinni állatorvoshoz és nem holnap hívni az állatorvost????

2011. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Faluban élek,1 állatorvos van,hozzá tegnap mentem és határozottan megmondta hogy hétfőn van rendelés.

Kocsim sajnos nincs így a buszra csak nem tudok felülni vele.


A kutya törpeuszkár -bolognai havanese keverék.

Másfél éves.


Tudom,hogy tegnap amikor adtam neki enni,hirtelen elhúzta a fejét,szóval nyak felett biztosan mozog.

Azt nem tudom hogyan jött haza,de amikor én reggel 7kor kimentem már ott feküdt az udvaron.

2011. jan. 2. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem legalább a lakásba van már.
2011. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mérgezés a gyanúm. Remélem az állatorvos még időben érkezik, ez kistestű kutyáknál főképp veszélyes. Tartsd meleg helyen, lehetőleg legyél minél többet vele, remélem behoztad a lakásba. Fontos ilyenkor, hogy igyon, és etesd is kézből, kapja meg a szokott adagját.
2011. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak izületei csont bajára gondolok mert elszökött akkor barátnőjéhez ment jó kutyádvan szerintem össze szedet szervezet mérgezés vagy elrontota valami kajával
2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen itt van a házban..

Nem tudom mi lesz vele sajnos.

De legalább eszik rendesen.


Mióta behoztam a házba a másik kutya,csak vonyít..

2011. jan. 2. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Huh szegény kutyus :S Én nem tudok konkrét választ írni, mert ebben még nem vagyok annyira képben. De kitartás neked is meg a kutyusnak is és írd majd meg, hogy mit mondott az orvos! :S
2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!