Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti szeretitek a...

Kutyások! Ti szeretitek a macskákat vagy csakis kutya jöhet számításba nálatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen én egyformán szeretem mindkettőt olyan formában hogy mindegyiket szükségesnek érzem a boldogságomhoz de komolyabban csak a kutyák érdekelnek. Tehát őket tanítom, tanulmányozom, szeretném tenyészteni, a macska csak úgy kell nincs vele semmi különösebb célom. És ők is szeretik egymást, ez egyszerü nevelés a kutya részséről, a macsak részéről meg még nem volt olyan macskám aki utálta volna a kutyám ha az normális.
2011. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük a kutyát, macskát, hörcsögöt, tengerimalacot, nyuszit, csak szőrös 4 lábú legyen és nyitva áll az ajtónk.
2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk is van macskánk, de míg a kutyából csak egy bizonyos fajta és kizárólag törzskönyvezett jöhet szóba, addig macskárét nem adnék pénzt. A mostani cicánkat is úgy találtuk a város szélén. A kutyám nagyon örült neki és szeretik egymást. A macska is aranyos állat, csak azt nem nagyon lehet tanítani, nem lehet vele túrázni, sétálni... De legalább megfogja az egeret!
2011. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán szeretem a macskákat, de ha már ottvan előttem akkor megsimogatom, meg elvagyok vele, de csak ennyi.

A macska elvárja, hogy megadják neki a kényelmet, de ő nem ad neked semmit cserébe, és még el is kóborol, a kutya pedig mindíg ott van neked amikor szomorú vagy, akkor simogatod meg amikor akarod, a macskát pedig akkor amikor ő akarja. Szerintem elég hálátlanok, de ettől még szeretheti más őket, nekem ez a véleményem. Ja, és le lehet pontozni.

2011. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekem van mind2. Hát...Mind kettőt szeretem de inkább a kutyát választom! Azzal több mindent lehet csinálni. :)
2011. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

nekem mindegy csak állat legyen (bár a favorit a kutya). :)


Itthon van 4 kutyám, 2 macskám, 1 papagájom, 2 csincsillám és a halak. :D Ha tehetném, kutyából még van 3-at hazahoznék, de lehet anyum el is zavarna a háztól. :D:D:D

2011. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs macskám, de ettől függetlenül őket is szeretem. Ha választani kellene a kutya és macska között, nem kérdés, hogy az utóbbit választanám. Most igazából nem igazán vágyom macskára, de ha egy picúr besétálna a kertbe, akkor szívesen megtartanám.
2011. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Régen volt macskám is, de többet nem kell. Sokkal jobban szeretem a kutyákat, így azt hiszem maradok egy életre náluk :)
2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok annyira macskás. Kizárólag az egerek távol tartása miatt tartanék macskát.
2011. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 hell-ikon ***** válasza:
100%

Én szeretek mindenféle állatot... talán a még meglévő enyhe fóbiám miatt a pókokat kevésbé...:)


De van kutyám is, macskám is (ez utóbbiból 4 is).

Ráadásul a kutyám is nagyon jól kijön a macskákkal. (pl. segít nekik megvédeni az udvart a betolakodókkal szemben, olykor együtt alszanak, sőt, az egyik utcáról befogadott macskámmal akár együtt is esznek. Minap is büntetlenül kiemelhetett a kutya táljából egy húsdarabot, nem zavarta el.:) Bár volt is benne bőven, jutott is, maradt is.:))

2011. jan. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!