Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak neki?

Milyen tápot adjak neki?

Figyelt kérdés

Még nincs meg a kutya csak tervezem, de előtte mindenre fel szeretnék készülni.

Royal canin-ra gondoltam, de mivel nagyon drága ezért keverni szeretném egy másik olcsóbb táppal. Milyen tápot ajánlotok német juhászkutyának?


2011. jan. 2. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

annak nincs értelme, hogy egy drága, minőségi tápot lerontasz valami szarral...


akkor inkább keress valamilyen középkategóriásat, amit meg tudsz fizetni. vagy főzz neki, ha van jó beszerzési forrásod húsra (nem kell neki csirkemell filé, jó a csibe nyesedék is pl. de takarmányboltokban sokfélét lehet kapni), akkor olcsóbb is lehet, mint ugyanolyan minőségben tápot etetni.

2011. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a Josera, vagy a Happy Dog tápokat, nagyon jók. És tényleg nincs értelme keverni 2tápot, ráadásul egy rosszabb minőségűvel.
2011. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat. kutattam és ezt talaltam esetleg van vlkinek tapasztalata az ORIJEN vagy ACANA tápokkal kapcsolatban?

http://www.youtube.com/watch?v=ZYNAGc591DU&feature=player_em..

2011. jan. 2. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Azok a legjobbak! :) Báár nem mindenkinek válnak be, de nyugodtan próbáld ki!
2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem mindenkinek válnak be?????? Miért nem vál be mindenkinek??
2011. jan. 2. 20:39
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Az Acana meg az Orijen drágább, mint a RC!!

Például nekünk sem vált be az Acana. Akármennyit adtam, soványak voltak a kutyáim.

2011. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

attól függ, honnan veszi az ember...!

mi, ha tápot rendelünk (bár nem szoktunk, inkább főzök), akkor az állati.comról tesszük. végigpörgettem nagyjából ott a RC és az acana tápokat, szimpla felnőtt kutyának az utóbbi jóval olcsóbb... Orijen az ott is drágább. (megjegyzem innen rendelve 5e ft felett ingyen kiszállítanak)

egyébként nekünk tápból pont ez a kettő jött be (Acana & Orijen).

2011. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok a kutyák szoktak fogyni az Acana-tól,akik előzőleg sok gabonát tartalmazó tápot ettek,ilyen majdnem minden Magyarországon forgalmazott táp,még a "szuperprémium"-ok is.

A disznó is a kukoricától hízik,a kutya is szép gömbölyű tőle.

Azért fogy az Acana-tól,mert hiányzik belőle a kukorica,ami egyébként teljesen felesleges is a kutyának,üres kalória.

Azért teszik a tápokba,mert sokkal-sokkal olcsóbb,mint a hús.

Ha valaki fogyókúrázik,először kenyeret próbál kevesebbet enni,nem véletlenül.

2011. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!