Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászkutya +? kis...

Német juhászkutya +? kis termetű fajta?

Figyelt kérdés
Olyan kis termetű fajtát akarok, ami nem eszik sokat, könnyen tanítható, nem igényel sok szőrápolást és mozgékony.
2011. jan. 4. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

11:45-ös. :)

Én a csivi gazdi vagyok, de egyáltalán nem kapnak prémium tápot (nem is szeretik), hullik a szőre az lehet látod, bár én már nem veszem észre. :D Velem alszanak. :)

Mivel ők nem ilyen kis reszketegek, hanem picit vasgyúróbbak, nagyon jól elvannak a németjuhásszal és voltak a németjuhi keverékkel is. :)

Kutyasuliba is csak a nagy kutyák (roti, németjuhi) voltak a haverjai a kannak. :D Nem kell őket félteni, hogy összetapossák őket, annál ők gyorsabban. :D

Lehet őket nyúzni, imádják! :D


De több ismerősömnek van pici csivije (tudod a kis vékonyka) őket is viszik állandóan, hagyják nagy kutyákkal játszani. :) Tehát szerintem a méret nem lényeg. :D:D


De ez csak az én tapasztalatom, lehet, hogy másnak nincs ilyen jó tapasztalata. :)

2011. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10:56 vagyok, nem szóltam. :) Most értettem meg a kérdést. Az a "+" elkerülte a figyelmemet.
2011. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

shih-tzut ajánlom. barátomnak volt egy hatalmas német juhásza. imádták egymást, a nagy mindig ott lépkedett a kicsi mellett,mint egy oroszlán:D csak sajnos meghalt a nj és a shih-tzu azóta depressziós..még máig várja haza a barátját.

a shih-tzu nem eszik sokat, ha következetes vagy akkor jól tanul,nagyon mozgékony. a szőrét le lehet nyíratni és akkor max kifésülöd hetente 2-3x:)

2011. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de a csivava mellett döntöttem mivel már régebben volt egy csivim ezert mar ismerem a fajtat.

11.52 Az összes kutya benti?

2011. jan. 5. 09:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem, a két csivava van bent és a németjuhi, tacsi keverék kint. :)

A csivavák akkor vannak kint, amikor mi nem vagyunk otthon (dolgozunk, vendégeknél vagyunk, stb.). :)

Van fűtött garázsuk, simán el vannak ott mind a négyen olyankor. :)

2011. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nekem benti lesz mindkettő.
2011. jan. 5. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!