Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen prémiumtápok annak az...

Milyen prémiumtápok annak az Acana-hoz hasonlóra gondoltam?

Figyelt kérdés
Nálunk nem találtam sehol Acanat sem Orijent. Milyen hasonló összetételű és áru prémiumtápok vannak még?
2011. jan. 4. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
eukanuba, royal cannin, Chicopee, pro plan
2011. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eukanubát ne!!!!!!!
2011. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezekhez hasonlót én nem nagyon tudok mondani sajnos. Még a Taste of the Wild az a táp, aminek magas a hústartalma.

Nagyon sok prémiumtáp van, de 20%-os hústartalommal pénzkidobás kifizetned értük egy csomó pénzt, abból a pénzből már színtiszta húst vehetsz, ameddig nincs Acana vagy Orijen. A Royal Canin és társaiban szinte alig van hús, tele van nyomva gabonával. Ott tulajdonképpen azt fizeted meg, hogy ők a nagy Royal Canin.. ne vegyél olyanokat. De igen, prémium tápok közé tartozik: Royal Canin, Taste of the wild, Purina pro plan, Hill's science plan, Eukanuba, és társaik.


Én azt mondom, három táp van ami jó: Orijen, Taste of the wild, Acana.

2011. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rendelj netről!

mi az allati.com-ról szoktunk, 5e ft felett ingyen kihozzák házhoz. (és ált. a bolti ár alatt vannak a tápok)

2011. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Attól is függ milyen fajta a kutyád. Mert nekünk amstaffjaink vannak és őket a Royal Cannin gyorsan megnyújtotta, de ezt halljuk minden amstaffostól.

De a Eukanuba amitől a 2. válaszoló "riogat" az ennek a fajtának nagyon bejött.

2011. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csivavám van
2011. jan. 4. 18:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Royal canin nálunk drága meg nem is nagyon ízlett neki
2011. jan. 4. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
azért "riogatom"mert állatokat kínoznak.Royal canin.purina
2011. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aste of the wild, Purina pro plan, Hill's science plan,
2011. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!