Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a Kínaiak tényleg úgy...

Ha a Kínaiak tényleg úgy eszik a kutyát, hogy vannak direkt egy erre tenyésztett közép méretű kutyák, akkor mégis ez mi?

Figyelt kérdés

ez mi? [link]

és ez mi? [link]

na és ez? [link]


A ..... anyukájukat azt, hogy velük tenném ugyanazt, amit ők a kutyákkal.

Oké tudom, náluk ez a szokás, de akkor is elfogadhatatlan a számomra!

És nem kellenek a "bezzeg a malacok, na és a malacok" kommentek.

Ezekről a belinkelt dolgokról szeretném a véleményeteket kérni, nem a sertésről:)

Még, hogy erre tenyésztett kutyák, hát persze.....


2011. jan. 5. 15:30
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
kifelejtettem, hogy direkt ette tenyésztett középméretű FEHÉR SZÍNŰ kutyák! Ezek hol fehérek, hol??????? :'(
2011. jan. 5. 15:31
 2/32 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Katasztrofális!!!!!!

Ezeknek a ferde szeműeknek kéne még egy atom bomba. Úgy mint Hirosimára.

2011. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

Lehet anyázni, meg höbörögni, de elárulok egy titkot...

Ez semmit sem old meg! Ettől még ugyan-úgy eni fogják a kutyákat...

2011. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

ezt még leírom olvastam egy cikket miszerint a kínai család bement az étterembe kutyahúst kértek.

Hátra vezették őket, a kisgyerek rá mutatott a kutyára, hogy azt készítsék el!

Kampóval kivették a kutyát a ketrecből, és egyből bele a forró vízbe, élve! mert így könnyen lejön a bundája, és nincs vele gond!:(


Amit itthon is elindítottak, hogy lehessen kutyát enni mégis miért van? Azért, hogy a sok r.hadék bevándorló ferde szeműnek kedvezzük, azért! Húzzanak vissza ahonnan jöttek ott egyék, de a MI HAZÁNKBAN NEM FOGJÁK ZABÁLNI!!!

2011. jan. 5. 15:41
 5/32 anonim válasza:
71%
akor nem a malacot mondom ...béka?csiga?...na jó a legjobb haver a kutya hát én ha mi igy szeretjük őket ők meg ugy (sülve) amugy tényleg rettenetes dolog de ez nálluk tradició attol hogy mi páran azt mondjuk hogy ez nem helyes attol ők még éhesek lesznek ..:s
2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
39%
Azt áruld már el, milyen jogon is szapulod őket, mikor te eszel marha, disznó és egyéb húsokat?! Ki vagy te, hogy eldöntöd melyik élőlény élete fontosabb? Isten, vagy kinek képzeled magad?!!! Mégis miért lenne értékesebb egy kutya élete, mint egy csirkéé?
2011. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ettől enni fogják, de nem ez volt a kérdés!

Láttam egy videót, egy útszéli kínai étteremről készült.

Nem kívánom senkinek azt a látványt, hogy micsoda kínok között kellet elpusztulniuk azoknak a szegény állatoknak!

Kérdezem én: HA már csinálják, miért nem lehet humánusan, MIÉRT??????:( Miért kell őket.... á nem írom le, de én két napig ki voltam készülve, pedig végig sem bírtam nézni a videót,csak kb 1,5percet

2011. jan. 5. 15:44
 8/32 A kérdező kommentje:

15:44 mondtam, hogy az ilyen jellegű kommentekből nem kérek, így nem is reagálok rá...

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!:)

2011. jan. 5. 15:46
 9/32 anonim válasza:
szerintem ne görcsölj rajta semmi értelme ..
2011. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajmos el kell fogadni ezt a ténythogy megeszik öket:(

,de akkor nem lehetne le sokkolni öket árammal és utána készítenének belöle ételt.

De azt hozzá tenném hogy Indiaiak pedig annak nem örülnek hogy megeszük a marhákat.

2011. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!