Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet tiszteletben...

Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy valaki TENYÉSZTETT KUTYÁT AKAR?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő, hogy bárki kérdez egy kennelről, vagy hogy mennyiért érdemes minimum venni ilyen fajtát, akkor nem, hogy válaszolnának, amit tudnak, hanem belinkelnek menhelyi honlapokat, meg megkérdezik, hogy milyen fajtát akarsz, és a következő válasz egy menhelyi keverék linkje.

Miért nem lehet tiszteletben tartani azt, hogy van aki nem akar egy menhelyi keverék idős kutyát, hanem egy szép, egészséges tenyésztett kölyök kutyát szeretne?


2011. szept. 1. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenki megérti. Azokat szokták leszólni akik fajtatszita kutyát akarnak semmi pénzért vagy szaporítótól. Azoknak linkelnek menhelyi kutyusokat. Mert inkább ments meg egy életet mint vegyél egy agyonszaporított beteg kutyát. Ha meg csak fajtatszita kutyát akarsz akkor fizesd meg az árát, ezzel semmi baj nincsen. Sajnos az emberek mindent ingyen akarnak ahelyett, hogy spórolnának álmaik kutyájára.
2011. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
De ez most szerinted tényleg egy komoly probléma? Ha nem tetszik egy komment, lépd át és hagyd figyelmen kívül. Más azon gondolkodik, hogy mit egyen holnap, te meg ilyen hülyeségeken problémázol... eszem megáll.
2011. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha meg egy kennelről akarsz érdeklődni,jobban jársz,ha felhívod a tenyésztőt és tőle érdeklődsz,utána elmész megnézni.Pontosabb válaszokat fogsz kapni,mint itt.
2011. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem sem szólják meg aki tenyésztett kutyát akar, nekem azok vannak, soha nem tapasztaltam, hogy bárkinek gondja lenne vele.

Aki 20 ezres "fajtiszta" kutyát keres, annak szoktak menhelyit ajánlani. Nagyon helyesen.

2011. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!