Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazafele jövet majdnem meghara...

Hazafele jövet majdnem megharapott egy kutya. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

már napok óta várakozik az a dög a kapujukba a cigányoknak, és ma rám támadt... ha nem fordulok meg csak tovább sétálok akkor még meg is haraphatott volna és ki is szakadhatott volna a farmerom is

belehet jelenteni hogy vigyék innen ezt a dögöt a sinterek? vagy a rendőrségnek szóljak? az a helyzet hogy a telefonomról a pénzt nem akarom lebaaszni de időmilliomos vagyok, kinek szóljak?


2011. jan. 6. 15:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

én a cigányokra haragszok, igazad van félre lett nevelve

de most már nincs mit csinálni

ez kb olyan, mint ha egy börtöntöltelékre azt mondanánk és jogosan, hogy félre lett nevelve, az apja molesztálta stb. azért lett ilyen


de ha meg is harapna akkor se lehetne szerintem semmit se csinálni, a cigányok rögtön letagadnák, hogy az övék a kutya, hiába védi a portát mint egy őrült

2011. jan. 6. 18:40
 12/14 anonim válasza:
Engem is megkergetett 2 kutya, csak szerencsém van,hogy nagyon gyorsan tudok futni. Multkor láttam egy riportot a tv-ben, hogy ha a kutya egyedül van, nem feltétlenül a ámadás, csaka megfélemlités van benne. De mivel ez 2 kutya volt ráadásul 2 nagy fehér pásztorkutya. A gazdáik kinn ültek a teraszon(roma származásúak) és röhögtek rajtam... Most ehhe zhozzáfüzzek valamit? amugy meg az volt a szerencsém, hogy jött egy kocsi. De azért 20 méteren keresztül futottam az életemért... És ez mos ttéll nem kamu meg tulreagálás. Én magam sem tudom, hogy voltam képes elfutni a kutyák elől. Gondoltam megosztom veled ezt, de szertintem az ilyen embereket kéne elealtatni amelyik röhög a teraszon, és nem a kutyáját... A kutyának ez ösztön. Az embernek nem.
2011. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

csak ismételni tudom magam: JEGYZŐ!

de fel lehet hívni ilyenkor a 112-t is, kicsit dramatizálsz még az eseten, és el fogják mondani mit kell tenned (csak ha nem haraptak meg, akkor ne mondd azt, hogy igen, mert mint írtam akkor végigoltatnak - és fordítva, harapásnál MINDIG orvoshoz kell menni!!!)

a legbiztosabb, ha (biztonságos távolból) levideózod a kint őgyelgő kutyáikat, akkor még bizonyítékod is lesz. illetve ha bárki mást is megkergettek már a kutyák, akkor ő is szóljon a jegyzőnek.

2011. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 7. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!