Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility egy 2 éves kutyával?

Agility egy 2 éves kutyával?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves menhelyi kutyám alig 2-3 hónapja vagyunk együtt nagyon okos és tanulékony kutya!

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni vele Agilityzni? Nagyon szeret ugrálni biztos vagyok benne, hogy élvezné!

Nem tudtok Tatabánya környékén Agilitys helyeket?


2011. jan. 7. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Mi az az agility?De most komolyan...
2011. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem semmi akadálya, hogy viccesen fejezzem ki magamat.

Akár otthon is barkácsolhatsz magadnak ilyen akadályokat, persze némelyiket muszáj megvenni.


Az első válaszolónak, nézd meg : http://www.youtube.com/watch?v=EnZclTCNXnI

2011. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Háát bárcsak megtehetném.. :/

Csak sajnos panelban lakunk de ahol csak tehetjük megpróbálunk ugrálni xD

Igazából a játszótérre szoktam kivinni mert ott tud ugrálni ( :

2011. jan. 7. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Agility iskolák: [link]

[link]

Sajna kénytelen leszel elmenni kicsit távolabb :(

Talán a kutyaiskolában érdeklődhetnél. Néztem az oldalon korábban már kérdezték, de akkor még nem volt.

2011. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Versenyszerűen nem biztos de hobbi szinten mindenképp érdemes vele agilityzni.

Általában kutyasuliban vagy ahhoz kapcsolódóan szokott "igazi" pálya lenni, de Te magad is "kitalálhatsz" egy pályát a kutyád méretétől és a környezetetekben fellelhető "akadály elemekből" a lényeg, hogy sikerélményben legyen részetek.

Csak a fantáziádon múlik!

(Pl: én a tacskó-pincsi keverékemmel a parkban a játszótereket körbe ölelő hosszú padokat használtam "pályának" az elején fel ugrott aztán végig szaladt rajta és az elválasztókat átugrotta, ill. a szinte földön fekvő gerendán kellett végig futnia, stb...)

2011. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!