Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért marcangolta magát össze...

Miért marcangolta magát össze a kutya?

Figyelt kérdés
Szóval, egy ismerősöm kutyájáról kérdeznék, akit a napokban altattak el... Tény, hogy nagyon problémás volt, egyszer engem is majdnem megharapott, de akkoris bosszant, hogy kicsit sem próbáltak meg utánajárni a dolgoknak. A lényeg, hogy a kutya folyton kergette és véresre harapta a saját farkát. Evés közben is mindig morgott a hátsó felére, és sokszor hívásra is oldalasan közeledett, mintha a hátsója helyén is fej lett volna. Az utóbbi időben már a lábait is összemarcangolta, úgyhogy végül elaltatták. Még annyit tennék hozzá, hogy keverék kutyáról van szó, akit a gyerekek pár hetesen vittek haza. Max 8 hetes lehetett, bár nem értek a kutyákhoz... Napközben, és éjszakára, mivel iskolaidő volt, az apró kutya be volt zárva a kazánházba, csak délután foglalkoztak vele. Nem tudom ez mennyire számít, de eléggé el volt hanyagolva szerintem. Mit gondoltok, mi okozhatta a kutyus viselkedését? Tapasztalt valaki ehhez hasonlót?
2011. jan. 7. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még az orvos se tudja megállapítani az okát láttatlanba.

Lehet agyi tünet is, de lehet élősködők miatt is.

Ez csak akkor derült volna ki ha kivizsgálták volna....

2011. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!