Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem fagynak meg a kiskutyak?

Ugye nem fagynak meg a kiskutyak?

Figyelt kérdés
Egy kisfajta kutyam van,es kolykei fognak szuletni,vajon hany kiskutya fog szuletni??TÉL VAN ES HA MEGFAGYNAK???elegge felek,mit tegyek?hamar kellenek a valaszok legyszi! meg soha nem volt nosteny kutyam,es nem tudom mit kell tenni a kolykokkel.elore is kosz a valaszokat!egyebkent nagyon orulok h lesznek kiskutyaim :)
2011. jan. 8. 17:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
ja és szerintem 2nél többt semmi féleképpen ne hagyj meg, a többit ásd el
2011. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Na, most tudnék igazán szépeket írni....már utálom ezt a kategóriát olvadni.

Vidd valami védett helyre a kutyát, jobb lenne fűtött, de ha nem viszed be, legalább egy garázs, vagy valami. Ha látta volna orvos, tudnád hány kölyök van. Ne ásd el, kérlek.....inkább, ha nagyobbak add be menhelyre. Vagy adj fel hirdetést, hogy ingyen elvihetőek, segítek, ha írsz privátot! Bármiben, amiben tudok, csak ne öld meg őket!

Tegyél alájuk valamit, ami melegíti őket.., bármi, ami van, ruha, szalma. Jobb lett volna ivartalaníttatni, hogy ez ne történjen meg. Bár, lehet, még most is lehetne. Az anyának több élelem kell, a tej miatt. Orvosra akkor van szükség, ha valami miatt baj lenne, amúgy elvileg az anya tudja mit kell tennie. Függ attól, hogy mennyi idős, pl.

Szeretem a kutyákat, és valamennyit értek is hozzájuk, az állatorvosom is készséges, bármit megkérdezek tőle, segítek, csak írj, ha van valami baj.

2011. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
A többit ásd el hsz kissé kemény volt....
2011. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen,az elásás BŰNCSELEKMÉNY,akár komoly pénzbüntetés vagy letöltendő börtön is járhat érte.

Régen nem voltak ezek a mai divatfajták,törpekutyák,az emberi tevékenység rendesen tönkretette a fajtákat.

Kedves kérdező,azt értem,hogy örülsz a kiskutyáknak,csak épp mi lesz a sorsuk?

Ne képzeld,hogy tolongani fognak értük,ugyanolyan szép és kedves babakutyákkal tele vannak a gyepik és menhelyek,és fajtatiszták is akadnak közöttük,mégsem kellenek senkinek.

2011. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Kit izgat hogy mi lesz később? A kedves kérdező pár hétig babázik aztán bedobja őket egy kertbe és onnantól az ő lelkiismerete tiszta, hisz ő tovább adta őket. Ítéljetek el, de én azt mondom jobb lenne azoknak a kölyköknek ha rögtön elpusztulnának, és nem kellene megismerniük a gyepit és a száguldó autó kerekét.
2011. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%

és tegyél alájuk szaros rongyot

de az nagyon fontos hogy mindig friss szar legyen rajta hogy melegen tartsa öket

2011. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom a kérdező még túlontúl fiatal, nem őt kellene piszkálni, hanem a szülőket....
2011. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!