Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4C fokos pincébe lehet tartani...

4C fokos pincébe lehet tartani egy 3 hónapos kiskutyát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 08:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
EMBEREK...ezeket a provokatív kérdéseket ugyanaz a személy írja ki ,aki múltkor megkérdezte,hogy minek nevezze el yorkshire terrier (plüss) kutyáját?! csak provokálni akar,vegyétek már észre...egy idióta unatkozó pattanásos tini, akinek nincs élete, és itt éli ki magát.
2011. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hallottál már olyanról hogy szoba? mert szerintem nem.tudod az a hely ahol állatokat is lehet tartani. szerintem te még a gyerekedet is a 4 fokos pincében tartanád.senki nem mondta h ki kell vinni a -10 fokba.bent kell tartani a szobába a kiskutyákat.nem pedig egy olyan helyen ahol a kutya 10 perc alatt meg fagy "idióta". vagy ha nem tud gondoskodni a háziállatokról,akkor adja be menhelyre.nem kell "hűvösre tenni a kutyát" és a vita lezárva.
2011. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
09:23-nak irtam ezt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
úristen milyen gondolkodású emberek vannak. nem is csodálom hogy a közlekedés is ilyen.
2011. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5%
Egy kutyának nem a házban van a helye.El sem tudod képzelni(mit várjon az ember ilyen iq fighterektől..),hogy egy kutya a lakásban milyen fertőző forrás.De ha nektek ez így tökéletes akkor egészségetekre..Érdekes ahol kutyaólban tartják a kutyákat a -20 fokot is gond nélkül kibírják.Ha jól van tartva,etetve miért ne lehetne kint tartani.
2011. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Lehet berakni pokrócot meg takarót a kutyaólba,senki nem mondja,hogy a szabad ég alatt legyen a kutya.. -.-
2011. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyébként az 1 évesnél nagyobb kutyákról írtam,a 3 hónapost még lehet bevinném a házba,szigorúan az előszobába.
2011. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nekem aztán mindegy hol a kutya kint bent.az se az én gondom hogy milyen betegségeket áraszt.de az állatkínzást azt k*ára elítélem. azt tenném a gazdájával is amit a kutyájával.
2011. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet, de tömesd ki előtte és akkor még etetni se kell és a pincét se takarítanod utána.
2011. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

09:35!

Fertőző forrás???? Ha tisztán van tartva, van vele foglalkozva minden nap elhiheted, h az a kutya tisztább mint Te!!!!

És ez nem csak agyamból kipattant érvelés a kutyák mellett..olvass utána....

2011. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!