Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó minőségű tápot...

Milyen jó minőségű tápot érdemes adni egy 6 éves dalmatának és egy 1.5 éves boxernek?

Figyelt kérdés
Eddig a Happy Dog-ot ették, de az elég drága.
2011. jan. 12. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Annál nagyon olcsóbbat nem fogsz találni, ha maradni akarsz a jó minőségnél. A Dog Chow valamivel olcsóbb, középkategóriás, vagy én ha megszorulok, akkor a Fressnapfban kapható Premiere High5 nevűt szoktam venni, nekem eddig azzal minőségben nem volt bajom.


Állítólag a Josera tápok is elég jók, és olcsóbbak is, mint ezek a szuperprémiumok, de azokat még nem próbáltam.

2011. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2011. jan. 12. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Joserát ajánlom én is, de azt csak rendelni lehet, ritka az a bolt ahol elhet kapni, bár én fressnapfban nem láttam.
2011. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi tartjuk magunkat az Orijen mellett, de ritkán azért de én is, ha megszorulok, akkor Joserát szoktam rendelni. Nagyon szeretik, és nem panaszkodtak, hogy nem lenne nekik jó. A szőrük is ugyanolyan szép marad, és megtartják a súlyukat. De középkategóriában lehet venni sok tápot: Dog Chow, Josera, Premiere High5, Real Nature, és egyéb fressnapfban található tápok :)
2011. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!