Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-knél használható a...

Westie-knél használható a Furminátor kefe?

Figyelt kérdés
Kutyusomnak sok elhalt szőre van, amit a normál kefe is kiszed valahogy de nem az igazi.... Érdekelne hogy westie-n valaki próbálta-e már a furminátort? Nagyon hatásosak a videók róla, már csak westie gazdik segítségére lenne szükségem!
2011. jan. 12. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mi nem is szoktuk fésülni
2011. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kell fésülni!

se turminálni

2011. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már miért ne kellene fésülni a westit?

Mnden kutyának a fésülés a tisztítás. Őket trimmelni szokták amúgy. Nyugodtan használd a furminátort.

2011. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A westieket trimmelni kell, nem vagyok benne biztos, hogy a furminator kiszedné a szőrét. Vidd el kutyakozmetikába és trimmeltesd, ha ellesed a technikát később otthon is meg tudod neki csinálni, trimmelőkés kell hozzá.
2011. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megkefélheted Furminatorral, és rendes fésűvel is, ártani nem árthatsz vele. Viszont én kozmetikus vagyok, és a westieket tényleg trimmelni kell, a legközelebbi kutyakozmetikában nagyon készségesen, gyorsan megcsinálják neked a kiskutyát szőrét :)
2011. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szőr ápolása fontos, egy héten egyszer minimum mindig ki kell kefélni a szőrét a kutyusnak szerintem. Járunk kozmetikába csak a téli időszakra nem akartam, hogy rövid szőre legyen így most szükség lenne valami jó kefére, amivel elérhetem azt, hogy ne legyen az egész lakás kutyaszőr. Lapos kutyakefénk van az sem rossz, de úgy gondolom a Furminátor hatásosabb lenne ilyen esetben....
2011. jan. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!