Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám vakarózik. Bolhát...

Kiskutyám vakarózik. Bolhát nem találtam, viszont korpát igen. Az viszket neki? Hogyan tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem allergiás valamire. Lehet, hogy a tápra. Szóval váltsál tápot.
2009. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, az hatalmas bolha nem tud elbújni a kutyádon? Főleg hogy nem is a kutyán él, csak enni megy oda...
2009. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet hogy valami bőr fertőzése van de lehet hogy csak télleg alergiás valamire
2009. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha használsz valami boldha írtót, és ennek ellenére vakarózik, akkor érdemes tápot váltani, illetve jól megfürdetni kutyasamponnal. Ha ennek ellenére sem múlik el, akkor irány az állatorvos, ha érdemben segíteni nem is tud, tanácsot adhat hogy mivel kéne még próbálkozni.

Én kutyusom kicsi korában sebesre vakarta a hasát mindig... hónapok múlva tanácsolták a fertőtlenítő fürdőt, a tápváltást, és egy bizonyos vitamin rendszerű szedését. Azóta semmi baja, bár még mindig nem tudjuk pontosan mitől volt. A szőre is szépen kinőtt, sebek sincsenek, és vakarózni sem vakarózik :)

2009. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


vannak szőr és bőrápoló samponok balzsamok, cseppek, tabletták. Igen széles a választék!


kérj tanácsot az állatorvostól!

2009. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!