Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cicám mellett lakásban tarthat...

Cicám mellett lakásban tartható mopsz? Jól össze lehet őket szoktatni? Ezt a kutyát annyira nem ismerem!

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is mopszom van a barátnőmnek meg házi nyula ha vendégségbe megyünk jól kijönnek játszanak!(a nyul kergeti a kutyát)A kutya nem bántja előszőr megvolt ilyedve tőlle de megbarátkoztak egymással.Szerintem a cicákkal is jól kijönnek csak vigyázni kell mert hajlamosak a féltékenykedésre!
2009. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macskákhoz nem értek, de ha kölyök kutyust veszel, és kezdettől fogva a macskával lakik, akkor nagyon megszerethetik egymást. Papámnak keverék kutyusa van, ami kb akkora mint egy pincsi, és egy nagy kandúr cicusa ami majdnem nagyobb mint a kutya... Olyanokat szoktak együtt bírkózni játékból hogy csak nézek mindig... Szerintem nincs akadálya hogy jól kijöjjenek, csak szoktatás kérdése :)
2009. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát attól is függ hogy kis cica e,vagy már nagy.ekem is mopszom van,meg van 2ciám is,a cicák mindig a házban etttek bent meg sokszor bejöttek a lakássba,de miota meg van a kutya azota be se jönnek csak nagy ritkán,és nagyon féltékenyek meg haragszanak a kutyára.Axel csak játszana velük,de ők meg megkergetik,meg karmolgatnák,ezért is mondom azt hogy vegyél mopszot,de csak akkor ha kis cicád van és összetudod őket szoktatni,és én azt tanácsolom,hogy teljes fegyület kell ha egy térben vannak találkoznak,nehogy véletlenül bele kapjon a kis szemébe,vagy orrába mert az nem lenne szerencsés

remélem tudtam segíteni!:)

én bevállaltam,de csak azért mert kertes házban lakunk,és a cicáknak is van hely a pincébe,ha panelban laktok akkor ne vállald be szerintem,mert ott nem tudszrá felügyelni egész nap

pusz,sok szerencsét

2009. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!