Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutya tartasahoz otletek?

Puli kutya tartasahoz otletek?

Figyelt kérdés

Aprilisban ugy nez ki lesz egy puli kutyam.Erdeklodni szeretnek kizarolag puli kutyatartoktol, tenyesztoktol hogy mire kell odafigyelni, mit kell enni adni stb.

Kertes hazban lakunk es meg van egy keverek szuka kutyank mely terelo hajlammal rendelkezik es meki szeretnenk tarsnak mert elegge egyedul erzi magat miota a tarsat elpusztitottak.Szivesen fogadok e-book-ot tanacsot privatban is.


2011. jan. 13. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok puli tartó de láttam hogy nem irt senki neked ezért szeretnék segíteni.

Itt 1 link: [link]


A vége fele szó van a tartásáról és az etetéséről is és még egy csomó dologról.

2011. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Orulok hogy segiteni probalsz.Mint irtam nem tenyeszteni akarom a pulit hanem tarsnak egy keverek szuka melle de erdekel hogy mire kell figyelni milyen igenye van stb.
2011. jan. 17. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Helló!A pulinál gyakori férre értés hogy ha levágod a szeme körül a szőrt akkor megvakul,ez csak részben igaz mivel csak akkor vakul meg ha már évek óta sok a szőr a szeménél és hirtelen amikor lenyírják a fény sokk ként éri,a kutyakozmetikus nekem ezt mondta.
2012. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!