Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a yorkshire terrieremet...

Ha a yorkshire terrieremet palmolive tusfürdőben fürdettem meg akkor lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

nem lesz baja, de konkrétan nem az ő szőrére/bőrére találták ki. :)

Ha nem akarsz kutya sampont venni, akkor ajánlom a kifejezetten kisbabáknak kitalált sampont, mert ha az szembe megy, nem csíp és érzékeny bőrre van kitalálva. :)

Én is azzal fürdetem a csivaváimat havonta (évek óta) és soha semmi bajuk nem volt tőle. :)

És nem utolsó sorban olyan puha a szőrük és jó illatú.. hm.. :)

2011. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Palmolive termékeket ugyis tesztelnek állatokon ,tehát előtte már kimarta pár jószág szemét....

Én magamon sem használom,aki íg akar jó terméket gyártani az menjena pi.ba.

Ez nem neked szól kérdező,csak gondoltam szólok.

2011. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet ne is mondj.. :( Sajnos tényleg így van, mindent állatokon tesztelnek és ez nagyon undorító. :( Szegények.. :(
2011. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tusfürdő tele van vegyszerrel, és korpás is lehet tőle a kutya bőre. Ha van pénzed yorkshire terrierre, akkor nem lehet olyan nagy beruházás egy tisztességes kutyasampont venni. De ha mégis, akkor pár szem mosódiót forralj fel fél liter vízben 10 percig, és azzal mosd le a szőrét. Ez nagyon olcsó és nem káros.
2011. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, bár lehet allergiás valamelyik összetevőre. A jövőben azért ruházz be egy kutyasamponba. 500-1000Ftba nem fogsz belehalni.
2011. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még a kutyasamponokat is 1:10 arányban kell hígítani... ha töményen rákened a bőrére/szőrére garantáltan hazavágod a faggyúháztartását.
2011. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is baba sampont használok..meg balzsamot...semmi baja...és jó az illata.:D
2011. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!