Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak kívül tágasabb és...

A kutyámnak kívül tágasabb és izgalmasabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már, minden létező irományt elolvastam a szökéssel kapcsolatban, de kérdésemre nem találtam a választ. Ugyanis az van, hogy az én kutyám "csak" időnként szökik. Van amikor több hónapig eszébe sem jut, aztán van olyan, hogy egy hétig minden nap megszökik. Tudom, csináltassam meg a kerítést, de erre most sajnos nincsen keret, talán majd nyáron ..., foglalkozzak többet vele, ennél többet nem tudok, sokkal hamarabb kidőlünk mint ő.

Ő egy 1,5 éves nagytestű kan és szó szerint átmegy a drótkerítésen. Általában olyankor szökik, mikor alszunk, pl. ma reggel is 7 órakor már kint sétált. Soha nem megy messzire, mindig vissza jön, de félek, hogy egyszer baja esik. Ő nem bánt senkit, nagyon jámbor, barátságos, kutyák bohóca.

Szerintetek mi erre a magyarázat?


2011. jan. 14. 09:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
42%

23:21! Borzalmas, hogy mekkora bunkó vagy!


Kérdezőnek! Szerintem az ivartalanítás lesz a megoldás.

2011. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszi mylove! Igen, valószínű! Erre már rá jöttem én is időközben.

Egy biztos! Üzenem a sok kötekedő, okoskodóknak, hogy a kutyám nem azért szökik néha el, mert nem foglalkozok vele eleget! Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdésem, és ez némelyik "zseni" mindent tudót irritálta, ezért támadtak ennyire, de kizárólag ÉN tudom, hogy milyen gazdi vagyok és senki nem tudja megállapítani pár sor után, hogy való nekem kutya, vagy sem! Maximalista vagyok minden téren, a kutyámért mindent megteszek és belehalnék, ha valami baja lenne! Nálunk a kutya családtag, akkor jön be és megy ki (bizonyos esetek kivételével, amikor Ő akar). Ezt csak azért írom, mert volt aki, azt a szűrte le (legalábbis a tanácsai alapján gondolom), hogy a kutya nem jöhet be a lakásba! Egyébként, ha valaki igazságtalan dolgokat ír, -akkor amikor én tudom a legjobban, hogy milyen gazdi vagyok-, úgy felhúzom magam, hogy nem látok, nem hallok, lehet ezért is estek nekem annyian, mármint a válaszaim alapján.

De egy jó tanácsot fogadjatok el' Soha nem ítélkezzetek mások felett, mert nem tudjátok a részleteket! Egy kutya mindennapi életét és azt, hogy mennyit foglalkozok vele, nem lehet 15 mondatban leírni! Punktum!

2011. jan. 17. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!