Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek nagyon ciki...

Ez szerintetek nagyon ciki vagy aranyos egy 13 éves fiútól?

Figyelt kérdés

Csináltam egy blogot amiben a kutyám nevében írok cikkeket :D

[link]

Ez szerintetek ciki vagy cuki egy 13 éves fiútól?

Köszi a válaszokat :D


2011. jan. 14. 21:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy értelmes elfoglaltság. Bárcsak a többi 13 éves is videó játékok helyett inkább a fogalmazást gyakorolnák. Nagyon helyesen fogalmazol, sőt, mondanám hogy már már "felnőttesen", komoly tehetség van benned :)
2011. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
szerintem, nem. sőt..nem vagy olyan mind a többiek, én imádom ha egy fiú szereti az állatokat, és törődik velük, s nem egész nap játszik a gépen..13/L
2011. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
100%
Szerintem se ciki se cuki, de nem is kell annak lennie, mert ez akár a hobbiddá is válhat, hiszen tényleg jól fogalmazol. Nem gondolkoztál rajta, hogy újságíró legyél majd vagy vmi ilyesmi? :D
2011. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
12%

Hát...Így 12 éves lány fejjel...nem is tudok...

Haverjaid tudják,hogy ezt írod?

És gondolom,kicsit több időt töltesz lányokkal,igaz?

Hogy ciki-e,vagy aranyos?

Nem is tudom...Attól függ,milyen szempontból nézzük.Valakinek tetszik,valakinek nem.Nekem személy szerint nem igazán jön be,de ha válaszolt a kérdésekre,amiket írtam,többet is mondok. :D

2011. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
tegyed azt amihez kedved van, ne érdekeljen, hogy ki mit mond
2011. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
Mármint,a téma nem jön be,viszont egyetértek a többiekkel,nagyon nagy tehetséged van az íráshoz,és ha valakinek nem tetszik,ne törődj vele.Én is írok,és nem érdekel,ha valakinek nem tetszik.Lányoknak,akikkel környezetedben vagy,lehet,hogy tetszeni is fog. ;)
2011. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Szerintem tök cuki.
2011. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Először is:

Egy fiú azzal foglalkozik, ami neki jólesik, nem az, hogy húúú videojátékozik, gépezik, X-box...stb.


Másodszor:

Lányok...ne nézzetek a tükörbe egy hétig, ne sminkeljétek magatokat..és még sorolhatnám.


Azért, mert a kérdező éppen ezt szereti csinálni, hát csinálja...mi köze van akárkinek is ahhoz, hogy csinálja-e vagy sem?

Senki ne mszólhat bele, ez az ő szabad döntése.

Egy embert(NEMET: mint férfit) nem túl jó húzás azért lehúzni, mert ilyenek vagyunk.


Ha ez az a dolog, hogy gépezés...stb. miatt felháborodtok, akkor jobb lesz, ha mindenki elkezdi csodálni a saját nemét...


Ezt azért írtam le, mert nem egy helyen látom már, hogy a fiúk/férfiak így-úgy, jaj hogy most mért csinálják ezt...

Hogy mért? - Mert!

Mi is gyakran vagyunk így a nőkkel, ezt kell el fogadni ez van.


Kérdező...te pedig ne kérd ki ilyen okból mások véleményét, mert úgy is lesz mindig, akinek ez nem tetszik.

Ha nem akarsz vitákba bonyolodni, akkor csináld azt, ami neked személy szerint tetszik, és ebben nem akadályozhat meg senki, semmilyen jogon.


Szép estét!:)

2011. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy hány éves vagy, aranyos egy állatos blog :D

én nyuszis blogot olvastam régen, és az nagyon tetszett.

de pl blöki.hu-n is ha ragisztrálod a kutyádat, vagy más állatodat, akkor ott is tudsz az ő nevében blogot írni.

lényegében aranyos, ha meg valakinek nem tetszik, akkor nehogy abbahagyd. csináld mindig azt amit szeretnél.

ha meg a "menőségi ranglistán" csúsznál lefele emiatt, akkor meg hagyd a többieket, ne is foglalkozz velük. én is szépen lassan lecsúsztam róla, bár én nem is voltam az a húú de menő, de most a legalján vagyok :D pedig csak feketébe öltöztem, meg visszahúzódó lettem.

kicsit eltértem, bocsi :D

15/L

2011. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, nem csak mert az állatoddal foglalkozol, hanem a nyelvi érzékedet is fejleszti. Tényleg nem érdemes feltenni ide a kérdést, mert lesz, aki lehúz :)

Egyébként az én öcsém hiába 20 éves, mániája, hogy anyu kis pekingijéről csinál videókat, szinte naponta látunk új dolgokat a kiskutty életéről :)

2011. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!