Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bullmasztifom eddig...

Bugika79 kérdése:

Van egy bullmasztifom eddig Eukanubát ettem vele, de most vettem ezt kennel favorit tápot mit tudtok róla milyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valami jó. Tele van kukoricával, árpával, búzával, ami nem gond kis mértékben, mert a kutyának is szüksége van szénhidrátra, de ebben elég sok van.


Persze semmi baja nem lesz egy zsáknyi ilyen tápból (10től sem), de azért hosszú távon inkább keress mást.


Pl. a Brit Care, Profine tápok hasonló árban vannak és teljesen korrekt összetevői vannak

(illetve a Dado táp is jó, de ez már valamivel drágább).


Mindkettőnél 15 kg kb. 9000Ft. Akcióban 7-8ezerért is ki lehet fogni.


Ja és az Eukanubát szerintem hanyagold. Irreálisan drága az összetevőihez képest.

2011. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 3 bullmasztifja ezt eszi. Ő elégedett vele. Az Eukanubánál biztosan jobb. Ki kell próbálni...biztos van nála jobb táp is, de melyiknél nincs. És kinek mi jön be...
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!