Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kanári-szigeteki kutya vagy...

Kanári-szigeteki kutya vagy Amstaff?

Figyelt kérdés
A kérdés adott!Melyiket ajánljátok.Nyarat hogy bírják stb.
2011. jan. 15. 03:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Amstaffok is nyálasak?ez a kanári szigeteki kutya nem semmi...jó zömök, nagyon szép kiállása van, mondjuk nekem a bordói dog jobban tetszik mindkettőnél, szerintem az a legszebb
2011. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

A stafik nem nyálasak, mert nekik feszes a bőrük a pofájukon. A kanárinak meg laza mindenhol. Lógós szájú, és néha úgy cérnázik mint a tehén.


A bordói nekem is tetszik, csak őket sajna elrontották. Nagyon meg kell nézni honnan vesz az ember kölyköt. Pár betegségre azért hajlamosak, és mivel gyűrött az orrmányuk, nem biztos hogy annyira terhelhető munka szempontjából.

2011. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

csula:


[link]

2011. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
És szerintetek melyik alkalmasabb személyi védelemre?
2011. jan. 19. 18:37
 35/38 anonim ***** válasza:

Mi tavasszal leszünk Kanári tulajdonosok a Férjemmel. Szerelem volt első látásra.A héten foglaltuk le. Egy szukát hozunk majd. Van már egy drótszőrű magyar vizslánk, ő mellé szeretnénk egy házőrzőt. Ebből a kennelből hozzuk:

[link]

Úgy tudom ez az egyetlen mestertenyészet az országban. Lassan már el lehetne hozni, de én most vagyok 37 hetes terhes, szóval megvárjuk míg a baba kicsit nő és utána hozzuk a másik "babát" :)

A vizslával áprilistól jár iskolába a Férjem, októberben lesz a munka és a vadász vizsga. Jövőre a kanárit is szeretnénk iskolázni és munkavizsgára vinni.


Tudom, hogy ez végeredményben OFF volt, de jó volt olvasni, hogy másnak is tetszik egy a gyönyörű kutya.

2011. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Én személy szerint külsőre jobban megillyednék egy kanáritól, mint egy stafitól.

Munkára személyvédelemre mindkettő alkalmas, de a kanári olyan mint két pit vagy stafi egybevéve.

2011. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kanári a Stefike túlontúl emberbarát!
2011. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor mindenképp kanári lesz.
2011. jan. 19. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!