Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki azt hiszi, hogy...

Van aki azt hiszi, hogy teljesen normális, hogy a kutyának be nem áll a szája?

Figyelt kérdés

Szomszédban szereztek egy ilyen kis benti kutyát, a yorkshire terriert. Már azt furcsáltam, hogy 6 hetesen vették. De, mindegy az Ő dolguk. És elég régóta ismerem őket, és semmit nem tudtak a kutyáról. Tőlem kérdezték, hogy mit adok enni a kutyámnak, meg inni... Én meg csak néztem. Na mindegy, az Ő bajuk... Néha kiengedik a kertbe, és az a furcsa, hogy be nem áll a szája. Megy és ugat,ugat,ugat. Rohan, és ugat, ugat. Azon a kis éles hangján. Ők meg semmit nem szoltak rá, mintha csak levegőt venne. Nem akartam beleszólni, de megkérdeztem, hogy nincs-e valami gond vele, mert nem marad csöndben fél percre sem. És még engem oktattak ki, hogy a kutyának ugatni kell, ez teljesen normális. És ki derült, hogy még az én kutyám nem normális, hogy csöndbe van, és csak akkor ugat, ha jön valami idegen... Na, erre már nem mondtam semmit...

Van ilyen? Akinek teljesen normális, hogy a kutya ugat, ugat, és ugat?


2011. jan. 15. 15:52
 1/8 anonim válasza:
Ismerősömnek is yorkija volt...az is elég sokat ugatott!
2011. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát az ilyen kis méreg zsákok mint pl a yorki, csivava, palota pincsi mindig sokat szoktak ugatni. De azért mentél át és kérdezted meg mert zavar az ugatás vagy mert azt gondolod hogy nem normális hogy ennyit ugat?
2011. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy a szájuk, mert ezzel akarnak nagynak tűnni, vagy valami hasonló, de furcsálom, hogy ugat,ugat,ugat,ugat. És ismerősömnek a palota pincsije elég keveset ugat ehhez képest.
2011. jan. 15. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az ilyen kis szoba kutyák ilyenek!:)

Nekem Amstaffjaim vannak de egyáltalán nem ugatnak fölöslegesen!Bár ők olyan fajták.

De lehet az a baja hogy nem foglalkoznak vele,és így akarja felhívni magára a figyelmet!

2011. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom yorkshire-németjuhász keverék,szóval ő is pici,de alig van hangja.nagyon keveset ugat,viszont a nála sokkal nagyobb kutyáknak is nekimegy,az embereket viszont imádja!
2011. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell a csodálatos kutyadokinak a National Geographics tv műsorából..
2011. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

yorkshire-németjuhász keverék ?:)

Az hogy jött össze?:) Kíváncsi lennék rá!:D

2011. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom.de a világ legédesebb kutyája :D
2011. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!