Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerre mennyire...

A rottweilerre mennyire jellemző a hőguta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, mint a többi kutyára..
2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz mert a hosszabb pofájú ebek jobban bírják a meleget.én kimondottan a rottira vagyok kíváncsi és olyanok válaszát várom akiknek ez a csodálatos fajta a társuk.
2011. jan. 16. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, pontosan annyira jellemző, mint a többi kutyára. Nyáron oda kell rá figyelni, ne hagyd autóban, nagyon nagy melegben esetleg engedd be valami hűvös helyre a házba vagy ha oda nem engedik a pincébe. Mindig friss vize legyen (gyakran kell cserélni és lehetőleg ne a napra tedd ki), ha szereti a vizet, akkor kis lavórba is tehetsz ki, amibe bele tud állni, lelocsolhatod óvatosan, leviheted vízpartra (ahol engedélyezett) fürödni. Fürdetheted. De a lényeg, hogy mindig legyen előtte friss víz, meg egy hely ahol el tud bújni a nap elől.
2011. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nekünk rotink van. Semmi baja nyáron, már 7 éves.
2011. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 16. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Kirakod az udvarra, egyik kutya sem kap hőgutát.

Bent hagyod a kocsiban a napon, minden kutya (meg az ember, de még a légy is) megdöglik. Ennyi.

2011. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát persze ezeket én is tudom ám!Arra voltam kíváncsi hogy mennyire lehet nyáron csavarogni vele.
2011. jan. 16. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet vele csavarogni, csak lehetőleg ne akkor amikor a legnagyobb hőség van.

Inkább vagy reggel vagy késő délután. :)

De ez minden kutyura igaz.

2011. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!