Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos yorkie...

Van egy 3 hónapos yorkie kiskutyám. Nagyon játékos sok játéka van, de mindent rág (pl. ágy, cipő, szőnyeg). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat foglalkozunk vele de egyszerűen ezekről a rágásokról nem tudom leszoktatni, hiába szólok rá erélyesebben akkor is csak kis időre hagyja abba. Mit csináljak hogy leszoktassam róla? Olvastam, hogy van kutya távoltartó spray, ezek mennyire jók?Tényleg nem rágja tőle azokat a dolgokat amiket befújok vele?
2011. jan. 17. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy nagyobb füstölt csontot amit nem tud megenni , biztos szívesebben fogja rágni mint az ágyat
2011. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg tejfogai vannak, mindent rágni fog.
2011. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi pici korába olyan rágókát vettünk neki, ami a kisbabáknak való. :D Ilyen kéz formájú volt, nem tudom milyen az anyaga. Vagy zselé vagy szilikon, de elég sok helyen láttam már. Azt nagyon imádta rágni, meg játszani vele és tönkre sem ment a rágóka. :) Aztán mikor nagyobb lett, akkor kapott ilyen rágó csontokat, kicsiket, amiken rágódhat és meg is eheti. :D
2011. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 17. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni leszoktatni, ha otthon vagy el tudod vonni a figyelmét rágcsákkal, de ahogy elmész folytatja az ággyal, cipőkkel... Nekem az állatorvos azt tanácsolta, hogy kenjek mindent erős paprikával, de a cipőmet kenjem be? Neki sajnos ez a játék, el kell dugni a cipőket, és ha lehet körbe kell rakni az ágyat mikor egyedül van. De még elég pici, hátha leszokik róla..
2012. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!