Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull, vagy a cane corso...

A pitbull, vagy a cane corso a "keményebb" kutya?

Figyelt kérdés
Cane corsot akartunk a párommal, de azt mondják a kutyatenyésztők, hogy még a gazdijának is neki fordul. Előtte pitbullunk volt, de vele semmi bajunk sem volt.Válaszokat előre is köszönöm.
2011. jan. 17. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megnézném magamnak azt a tenyésztőt, aki ilyet mond az általa tenyésztett fajtáról, ráadásul pont a corsoról.

Olyan a kutya amilyenné neveled.

2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben megbeszéltük a párommal, lesz egy corsonk és igazi tenyésztőtől. Nem fogom rá sajnálni a pénzt.
2011. jan. 17. 16:47
 13/13 MME ***** válasza:

Ezt most vagy rémhírekből gondoltad, és nem beszéltél tenyésztővel, vagy egy gusztustalan fajta szaporítótól szedted (bár nem tudom, ő miért mondana ilyet, hiszen a cél, hogy eladja a kutyákat). Szerintem ezt csak olyan ember állíthatja, akinek nem sok köze volt ehhez a fajtához. Ennyi erővel én meg elkezdhetném magasztalni őket, hogy a családjukért bármit, és fát lehet vágni a hátukon.

Beszélj tenyésztőkkel. Tök más képet fogsz látni a corsókról utána. Én személyesen ismerek egyet, elvileg egy telepet kellene őriznie, de ehelyett mindenkihez odamegy dörgölőzni, pacsit adni, meg játékra hívja őket... Éjszakára megkötik, mert simán elmenne valaki után. Ilyen is van.

Egyetlen megoldás van, felhívod azokat, akik láttak már több corsót is közelről.

2011. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!