Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp lenne mgefelelő...

Bugika79 kérdése:

Milyen táp lenne mgefelelő egy bullmasztifnak 7000-9000 eukanuba mellé kiegészitönek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden táp úgy hasznosul, ha csak és kizárólag azt etetik. A benne lévő összetevők úgy vannak kiszámolva, hogy az ajánlott mennyiséget elfogyasztva garantálják a hatását. Ha összekeverik mással,már nem azt tudja nyújtani egyik sem, amiért pont azt vette az ember.
2011. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi is eukanubával etetünk általábban egy kis konzervel elkeverjük.
2011. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de az utóbbi napokban ez a 3. ilyen kérdésed. Mindegyikre kaptál választ, köztük tőlem is. Leírtam a legjobb középkategóriás tápokat, az árukat is mellé írtam, illetve azt, hogy mi miért jó.


Ha ennyire értesz hozzá, minek kérdezősködsz itt? Mert úgy látszik egyik válasz sem felelt meg neked.


Még annyi, hogy nem fognak tudni neked naponta új tápot ajánlani, mert nem dobnak a piacra ilyen gyakran új termékeket.

2011. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért kérdezem mert a legjobbat szeretném kutyámnak és ebben rohanó világba nehéz olyan tápot venni ami jó és olcsob is amikor megélhetés is nehéz!Kettő kezdő kutyás vagyok ilyen fajtával!Három szeretem kikérni az emberek véleményét remélem kimerítő választ kaptál!!
2011. jan. 18. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én értem és nagyon jó, hogy a legjobbat szeretnéd a kutyádnak. DE azt nem értem miért teszed fel ugyanazt a kérdést harmadjára, amikor mindegyikre kaptál választ? Mi alapján döntöd el, hogy az adott válasz nem megbízható? Mert ezek szerint nem feleltek meg neked a válaszok. Csak az a poén, hogy nincs 100 féle középkategóriás táp, ami Magyarországon beszerezhető. Van kb. 5-10 normálisabb minőségű, ami nincs horribilis árban.


Mindegy,innentől kezdve nem érdekel. Csak ha ezt tudom, nem veszem kétszer is a fáradtságot, hogy kikeressem neked a normálisabb tápokat és az áraikat.

2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Öszinte leszek nagyon bizonytalan vagyok és nehéz dönteni!És úgy félek hogy elrontok valamit ne haragudj ha hogy ha kicsit szerencsétlen vagyok de kösz mindent!!
2011. jan. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!