Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet itt valaki pedigree-vel?...

Etet itt valaki pedigree-vel? Ha igen, akkor miért választotta ezt a száraz tápot?

Figyelt kérdés
Orijennel etetek, mielőtt leszólnátok:-) Csak kíváncsi vagyok miért választják egyesek ezt a tápot, annak ellenére, hogy tudják, hogy nem egy jó minőség...
2011. jan. 17. 12:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértettél meg, én sem ilyennel etetek már, hanem középkategóriás tápokkal. Néha kaptak Acanát, Royal Canint is, bár ezek nem váltak be nekem.


Csak leírtam, hogy sokan a reklám miatt veszik meg. Nyilván félrevezetés. A legtöbb ember nem is hallott még az Orijenről, Acanáról, Taste of the wildról stb., mivel nem reklámozzák a TV-ben.

2011. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

Én még csak 11 éves lány vok apa veszi a kutyakaját soha nem volt ebből baj Eukanubával és Pro pacal etetünk 5 kutyát 2 JRT-t és 2 AB nagyon szeretjük őket és én azt mondom most h inkább én nem eszek mint h a kutyám kutyát egyen!

Ja és tiztázzuk a pedigrre egy szinten van a chapival /nemtom h kell írni/meg a tescos kutyakajával csak drágábban adják!

És igaz ha minőségi táppal etetünk nem garantált h több ideig él a kutyánk de legalább nem eszi meg a maga faját ! Mert ha az a gazda aki ilyennel etet látná h miből van a kaja finoman elhányná magát!

Mi is főzzünk a kutyáknak össze keverjük táppal és nagyon szeretik!

2011. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
4 kutyát bocsi nekem még a szívemben van a 2 héttel ezelőt elpusztult kutyus
2011. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 nory0722 ***** válasza:
100%

Én is dog chow-val etetem a két közepes testű kutyámat! Szintén saját pénzből megy minden a kutyákra,mivel a feltétele az volt a kutyatartásomnak,hogy mindent én fizetek és megnevelem őket! Járunk suliba is,bár a szüleim szerint kicsit "dilis" vagyok,mert az utolsó forintomból is nekik veszek valami különlegességet!


Előtte darlinggal és chappi-vel etettem őket kb 3hónapig,de a beagle-m beteg lett tőle! Mióta ezzel etetem,sokkal jobban érzi magát,elevenebb,és kevesebb a széklete is! Mellé ajánlom a kutyatésztát szalámival,mivel ételt ő nem kaphat,érzékeny a gyomra! Reggelente konzervet kap,heti 4x tésztát vagy pulykacsontot,estére pedig dog chow-t! Vitamint e mellett nem adok már neki,mert azt mondták,ebben minden benne van,ami kell! Kap még jutalomfalatot is. Így a két kutya havi etetése kb 7-8 ezer. Nekünk 2hónapig tart egy 15kilós zsák,mondjuk én 5600ért hozzá tudok jutni ismerőstől! Szerintem nagyon jó,főleg azoknak,akik minőséget akarnak,de kedvező áron!

2011. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én most pedigree-vel etetek mert a köcsög tenyésztő ezzel etette mert csak 2 kutyu volt az alomba és nem akarta h megmaradjon a kaja.És hogyha acanat adok neki felesbe úgy megy a hasa.De mondjuk veszek majd kölyök acanat februárba addig pedigree.A pacafica meg jó lesz 4-5hónapos korába.
2011. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennek a dolognak van egy másik oldala is. Apukám egy kisvárosban lakik. Arra nincs pénze, hogy szuperprémium táppal etesse a kutyáját. A chappy és társai neki sem szimpatikusak. Szeretné a kutyát középkategóriás tápokkal etetni. De a helyzet az, hogy a városban NINCS, mert nem lehet kapni! A közértben vannak ezek az olcsó vackok. Az állatorvostól lehet rendelni Royal Canin-t, az állateledelesnél van Pedigré vagy Pro Plan és ezzel ki is fújt a választék. Autója nincs, hogy elmenjen más városba és hazahozzon onnan tápot, buszon nem tud elcipelni 15 kg-ot, internete nincs, hogy rendeljen, na meg a kiszállítási díj miatt már majdnem kijönne a prémium kaja ára, amire sajnos nem telik neki. Így marad a házi koszt és a konzerv, valamint főz neki. S mivel a városban nincs más, nem is hallott róla, amit tud, azt tőlem tudja.

Szóval sok emberben a szándék éppen meglenne, de vagy tudatlan, vagy nincs lehetősége akár kínálat akár anyagiak miatt, hogy mást etessen.

2011. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi nem akarlak bántani de furcsa hogy egy "tenyésztőél van pedigree !
2011. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem is furcsa volt. De azzal jött hogy csak ha nagy mennyiségbe vesz akkor olcsóbb.Szerintem ez csak hülyeség.Szerintem csak lese sz...ta hogy mit eszik.Mert úgyis elviszem a kutyát azt majd én etetem amivel akarom.-.-"
2011. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nagyon sokat reklámozzák :/ és egy csomó pénz elkérnek érte ... először én is azt hittem hogy jó minőségű de megvettem és megnéztem a csomagolásat ...:// mondjuk a kutyának nem volt vele semmi baja :) ízlett neki ... de nem ez a száraztáposfajta szal nem szokott nagyon száraztápot enni :S
2011. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
14.52: egy csomó webáruház már ingyen vagy minimális összegért kiszállítja a kutya kaját. Mi innen szoktunk rendelni: [link] - mi Joserával etetünk, abból két zsákot mindig mert akkor már Bp-en kívülre is ingyenes a házhozszállítás.
2011. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!