Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet itt valaki pedigree-vel?...

Etet itt valaki pedigree-vel? Ha igen, akkor miért választotta ezt a száraz tápot?

Figyelt kérdés
Orijennel etetek, mielőtt leszólnátok:-) Csak kíváncsi vagyok miért választják egyesek ezt a tápot, annak ellenére, hogy tudják, hogy nem egy jó minőség...
2011. jan. 17. 12:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, neki nincsen internete.
2011. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg lenne egyben annyi pénze, hogy két zsákot megvegyen, akkor meg onnan venné meg az állateledelesből a prémiumot.

Én sem vagyok elersztve középkategóriás kaját etetek, itt ahol én lakom, lehet kapni. De nem tudok túl nagy kiszerelést egyben megvenni, mert az egyszerre nagyon nagy teher a havi pénzemhez képest. Így kénytelen vagyok a kisebb kiszerelést megvenni (ami ugye drágább /kilogram), de mivel egyben nem akkora pénz, könnyebben ki tudom gazdálkodni, mint a nagy kiszerelést.

2011. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
És a tapfutar.hu-n meddig ilyen akciósok az acana-tápok?
2011. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszámoljuk,a Pedigree drágább,mint a középkategóriás tápok.

Azért veszik,mert legtöbb helyen csak ezt lehet a boltban kapni.

Nálunk most bevált a Chudleys lazacos,ezt bárhova kiszállítják.

2011. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 nory0722 ***** válasza:
100%

14:28

Igen,a pedigree is ugyanannyira jön ki,mint a dog chow,ha a mennyiséget nézzük és a szerint etetünk! E mellett még ahhoz vitamint sem árt venni,és mint már írtam,a dog chow-nál nincs olyan mennyiségű széklet,tehát többet használ fel a kutya szervezete! Érdemes ilyenkor télen dupla adaggal etetni,vagy mást is adni mellé,mert jobban igényli a kutya,nagyobb az energiaszükséglete! Akár házi koszt is jó mellé (már amelyik kutyának nem érzékeny a gyomra) de azt is csak mértékkel és válogatva! Pl: nem öntök össze minden zsíros trutyit,2-3napja lejárt dolgokat mondván,hogy "a kutya mindent megeszik". Én is adok az érzékeny gyomrú kutyámnak kis házi kosztot: rizst,húst,tésztát,esetleg nokedlit,de csak keveset!


A másik: nem mindenki teheti meg,hogy drága táppal etet! Szerintem nem az a rossz,aki nem vesz drága tápot a kutyájának,hanem az,aki üti és ha megunja,kiteszi! És az is,aki csak azért tart kutyát,hogy ugasson és soha egy szót nem szól hozzá! Az ilyen szereltessen be riasztót! Nagyimnak pl 2keverék kutyája van,imádja őket,házőrzésre vannak eredetileg,de mindig törődik vele egy keveset. Ő nem teheti meg,hogy drága tápot vesz neki! Darlinggal és házi koszttal eteti őket,mégis: az idősebb kutya 17éves,igaz,már nem lát jól és nem is hall annyira,mint régen,mégis a korához képest egészséges(minden évben 2x látja orvos). Nem minden a drága táp és még drágább fekhelyek...stb. A lényeg a törődés,a szeretet és a megfelelő alapismeretek!

2011. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!