Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Komondorom 11 kiskuty...

S. O. S. Komondorom 11 kiskutyával ajándékozott meg minket, de sajnos csak 3tartottunk meg, viszont szeretnék végre fajtatisztákat is, a következő tüzelésnél bepároztathatjuk egy fajtatisztával és szerintetek lehetnek újra ilyen sokan?

Figyelt kérdés

Ha végre megszületnek a fajtatiszta kicsik utána, ivartalanítani fogjuk. Sajnos a mostani picik keverékek lettek.


A legközelebbi tüzelésből esetleg születendő kölykök nyáron születnének, tehát megtarthatnánk az összeset ha esetleg megint ennyien lennének.

mert nyáron Nincs SULI! ezért ha szűkség van rá tudnánk éjjel nappal is nevelgetni a kicsiket, így segítve a Kutya-mamát.


Előre is köszönjük a a jótanácsokat válaszokat!


2011. jan. 17. 17:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

És ha ezt ilyen jól tudod, akkor miért gondolod, hogy a törzskönyv és eredmények nélküli szülők elvileg fajtatiszta kutyái többeknek fognak kelleni?


A komondor nem divatos, nagy testű, sokat eszik, nagy térre van szüksége, orvosi költségei méretei miatt magasak. Nem éppen kapós a mai világban.


Ha megnézed az expresszen, halomra árulják őket ők is, menhelyen is vannak: [link]


Bőven elég komondor van a ti rossz esetben akár 11-es almotok nélkül is.

2011. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megért volna,még mikor a pociban voltak h meghirdetitek hogy ingyen elvihető kiskutyák!Sok ember örülne kutyusnak és szeretné is de nem tud több tizezreket kiadni érte.(És ne jöjjön senki avval h mert akinek nincs kutyára pénze az nem is tudná rendesen nevelni és megadni neki ami kell,mert ez nem feltétlen igaz.)A kiskutyákat általában könnyü elajándékozni.Jobb lett volna megprobálni.Az biztos h elmondtad a lényeget...pont emiatt nem kell akkor a következő alom se mert ugyanugy az utcán végzheti az is mint a keverék.Abbol is majd ha ne lesz rá igény akkor megtartotok 3-at?A többi meg kit érdekel...!Saját szavadat vágod ezzel amit irtál.(Megöltétek a kiskutyákat mert ne dobja ki senki meg mert menhelyre ne kerüljön,de azért gondolkozol már a másik alomban ami jóó lenne,mert ugyebár az fajtatiszta.)Nektek nem való kutya!Pontozz le!
2011. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenektől kibukok szegény kis kutyák. Minek hagytad h szüljön a kutyád ha csak arra jó h unalmadba nyirbáld öket??
2011. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg hogy egyáltalán elkezdtem kiírni ezt a kérdést.


Erre az oldalra kár bármit is kiírni.


azt hittem ha fel teszek ide egy kérdést akkor az én kérdésemre kapom a választ, nem pedig a folytonos szapulást.


De úgy látom ez egy:


Hiú ábránd.



Épp ezért se kérek több kommentet.

2011. jan. 17. 18:32
 15/22 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy vemhes a kutyám, egyszer csak nagyon nagy lett a pocija és nem sokkal később jöttek a picik is.
2011. jan. 17. 18:37
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse, hogy anonim ez az oldal. Különben már letörtem volna a kezeteket, a kutyát meg elkoboztam volna.

De így látatlanban is gondoskodom róla, hogy még ebben az életetekben szenvedjetek ezért. Hajrá hajrá! Minnél több kutyát kínoztok, annál többet fogtok szenvedni!

2011. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 rucijja ***** válasza:
100%

Fajtatiszta kutyák szülessenek,ez állt a a kérdésedben...Visszakérdezek:Van a kutyádnak törzskönyve?A kan kutya akivel fedeztetnéd a kutyádat, annak van törzskönyve?Mert ,ha nincs akkor nem minősül fajtatisztának.Plusz, ha a kiskutyákat nem törzskönyvezteted,akkor azok sem minősülnek fajtatisztának.(csak hogy tudd)

Légy kegyes a kutyádhoz,ne szaporítsd,teljesen felesleges.Ha csak egy kicsit is értenél a kutyákhoz, nem írtad volna,hogy "a következő tüzelésnél", mert akkor nem is szabad fedeztetni.

A véleményemet nem fejtem ki, mert a negatív jelzőknek nincs olyan széles palettája,amivel ki tudnám fejezni, mit is gondolok...........

2011. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

Hát én viszont leírom amit gondolok!

Kedves kérdező, miután megszülettél, téged is agyon kellett volna csapni!

2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a véleményem, mint az előttem írónak!

Minek az ilyen embernek kutya? Aki csak így meg tudja őket ölni, és még van pofája dicsekedni vele?!

Mégis milyen válaszokra számítottál? Hogy jól tetted, h megölted őket, és már a következő "adagon" gondolkozol?

2011. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A TE SZERENCSÉTLEN KUTYÁDNAK AZT KELLETT ÁTÉLNIE, HOGY ELVESZITEK TŐLE A KÖLYKEIT, MAJD KINYÍRJÁTOK ŐKET???


Hát milyen emberek vagytok ti?? :'(

És ne akard a lelked nyugtatgatni, és tisztára mosni. Te felelős vagy a kutyádért, ehhez képest tönkre teszitek az életét.

2011. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!