Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Komondorom 11 kiskuty...

S. O. S. Komondorom 11 kiskutyával ajándékozott meg minket, de sajnos csak 3tartottunk meg, viszont szeretnék végre fajtatisztákat is, a következő tüzelésnél bepároztathatjuk egy fajtatisztával és szerintetek lehetnek újra ilyen sokan?

Figyelt kérdés

Ha végre megszületnek a fajtatiszta kicsik utána, ivartalanítani fogjuk. Sajnos a mostani picik keverékek lettek.


A legközelebbi tüzelésből esetleg születendő kölykök nyáron születnének, tehát megtarthatnánk az összeset ha esetleg megint ennyien lennének.

mert nyáron Nincs SULI! ezért ha szűkség van rá tudnánk éjjel nappal is nevelgetni a kicsiket, így segítve a Kutya-mamát.


Előre is köszönjük a a jótanácsokat válaszokat!


2011. jan. 17. 17:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőt IP alapján lenyomozni, állatvédőkkel, rendőrséggel megjelenni. Feljelentést megtenni. Ennyi...
2011. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg valahogy fel kéne őket jelenteni.

Annak nagyon örülök, hogy a válaszadók többségét felháborította az eset.

A kérdező meg iszonyat buta és érzéketlen ember. Találkoztam már olyannal aki amúgy teljesen értelmes embernek tűnt, mégis teljesen természetesen mesélte, hogy agyoncsapták a kiskutyákat.:( Utána szóba sem álltam vele.

Nem értem egyszerűen, hogy az ilyen ember miért tart állatot.. :(

2011. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!