Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutya van jól...

Milyen kistestű kutya van jól el macskával, vagy melyik tűri meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik, amelyik macskához lett szoktatva, vagy nem vérengző lélek.

Az én 1 éves németjuhászom pl eleinte félt a szomszéd macskájától, mert még sose látott cicát. Most jó barátok.

2011. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez nem mérettől vagy fajtától függ, hanem viselkedéstől, van olyan kutya ami amilyen kicsi olyan agresszív és van hatalmas bernáthegyi amit ha hozzászoktatunk macskához egymás mellett alszanak.
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tapasztalataim alapján a Spicc, néha gyűri a cicát, de az játék:) szereti magáról az erősebb látszatát kelteni:)

[link]


22l

2011. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése, nem fajtáé.

Ha együtt nőnek fel, akkor simán elvannak együtt, az enyémek együtt alszanak. 3 kutya, meg a macska. :) Könnyebben össze lehet őket szoktatni, ha a macska nagy, a kutya kölyök, mert akkor kap a cicától "nevelő célzattal" egy-két orros, utána nem fogja bántani.

2011. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szoktatás kérdés, ha pici korától cicával van akkor semmi para, idősebb kutyát már nehezebb szoktatni ha sosem volt macskás helyen...
2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 éves tacskónak azt mondtam, hogy a kiscica a mamáé (mármint az enyém). Innentől tabu mint a papucs, a kispárna, a lábtörlő, a konyha.
2011. jan. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja amúgy németjuhász kutyája volt az egyik rokonomnak (elég öreg) és egyszer talált a műhelyben egy kis cicát (olyan 2 hónapos lehetett) a lábtörlőre tette és ugatni kezdett, ezután egész jól megvoltak és amikor simogattam a macskát mindig szemmel tartott engem meg mintha féltékeny is lett volna mikor dorombolt :D
2011. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat
2011. jan. 19. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!