Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3es fel honapos labradorom...

A 3es fel honapos labradorom etolajat ivott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harom es fel honapos labradorom veletlenul hozza fert az et olajhoz a frutozbol(persze az en hanyagsagom is volt,de nagyon sajnalom)ivott tobb mint fel liter olajat!ezek utan hanyt tobbszor is.nem tudom adjak e valamit amitol jobban lessz.azt mondtak ne adjak neki aznap enni csak vizet.de azert nagyon aggodom nem lessz beteg?
2011. jan. 17. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer a kutyám lerántotta az olajsütőt, amiben 2,5 liter volt. Hogy mennyit nyalhatott, azt nem tudom, de hányt és hasmenése volt 2 napig. Vizet tettem csak elé, én sem adtam neki aznap enni, másnap is csak fél adagot. Semmi komoly baja nem lett.
2011. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Főzz neki vízbe rizst, és apró adagokban etesd.Keverj bele orvosi szenet kb. 4 tablettát egyen meg.

A vizébe almaecetet -1 liter víz, 1 kanál almaecet, de ezt mindig így adhatod- keverj.

Ne aggódj, az enyémke ifjú korában 3 kiló nyers rizst evett, ebből kettőt zacskóstól.(Frissen befogadott éhezőművész volt)

2011. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én boxerem is párhónaposan olajat ivott.... nem tudom mennyit, mert szomszédolt, de ő is kihányta, kifosta elég rendesen. Mondjuk én adtam neki kaját, de nagyobb baja nem lett.
2011. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kosszonom szepen a gyors valaszokat:)
2011. jan. 17. 23:01
 5/11 A kérdező kommentje:
huuu egy kicsit megnyugodtam hogy egyikotok kutyajanak sem lett semmi baja.meg egyszer koszi
2011. jan. 17. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Off.:

Az enyim egy pár hónaposan kb 2dl-t nyalt be egy slukra,igaz hányt tőle kicsit fájt a feje.Nagyobb baja nem volt.

Amúgy az innivalót keverte össze az étolajjal :) (Ice tea)

Azóta a vőlegényem és röhögünk rajta egy jót.

Csak azért vág a témába mert egy boxer. :)

2011. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
alma ecetem nincs csak normal az is jo lessz?
2011. jan. 17. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Most jó a pici ecet, ha 10%-os. A 20-as nem jó, mert az nem biológiai érlelésű, hanem ecetsav. Akkor inkább semmit.
2011. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
70%
Egyszer az én kutyám egy üzemi kosztos hordóból itta ki az olajat. Nem tudom mennyit. De tény, hogy kb 1 v 2 hét múlva kezdődő hasnyál mirigy gyulladása lett. Állandóan hányt. Én nem is gondoltam volna de a doki kérdezett rá, hogy nem e evett vagy ivott valami zsírosat. Aztán eszembe jutott, az olaj. Szerencsére meggyógyult. Az ecet az jó lebontja a zsírt.
2011. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem, ma megvetted az almaecetet.Az ivóvízében most már mindig legyen. Ha később el is feledkezel róla, most k. 1 hónapig figyelj rá.

Fontos, hogy almaecet legyen, mert az más, mint az ételecet.

Az ideiglenesen megtette, de az alma az igazi.

2011. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!