Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem eszi meg a szaraz...

Miert nem eszi meg a szaraz tapot?

Figyelt kérdés
5honapos beagle mar nem tudok mit csinalni probaltam mar acanat belcandot dog chowt orijent meg pedigreet is probaltuk...nem eszi meg semmifele keppen etvagya az van megeszi meg a repat meg krumplit almat meg mindent csak a kutyakajat nem mitevo legyek?
2011. jan. 18. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A miénk csak egy keverék, de ő sem eszi meg a száraz tápot. Viszont ha beáztatjuk, akkor megeszi. Amúgy teljesen mindenevő, még a paradicsomlevest is megeszi (nyáron szoktunk a teraszon enni, és mindig kinézi a szánkból a falatot)
2011. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy azért, mert kap mást? Mindig abban bízik, hogyha nem eszi meg kap valami finomabbat?


Egyébként a módszer egyszerű. Eléteszed az etetési időben, ott hagyod öt percre, ha nem kell neki elteszed, következő etetésnél megint előveszed. Közben nincs falatka, meg koldulás. Ha akkor se eszi, megint elteszed, megint eléteszed. Egy idő után rá fog jönni, hogyha nem eszi meg, éhen marad.

2011. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:
72%
Igaza van a másodiknak. Ott kell hagyni előtte pár percig a kaját és ha nem eszi meg akkor el kell venni! Ha ezt minden nap így csinálod akkor garantálom neked, hogy maximum 5 nap után meg fogja enni és többet nem fog válogatni ha kitartasz e mellett a módszer mellett. Az én kis kutyám is így szívatott minket, már egy csomóféle kaját megvettünk neki, de semmit nem evett meg, minden nap túrós tésztát kellet főznöm neki mert csak azt ette. Elvittem orvoshoz ő javasolta ezt a módszert. Szegény kutyát sajnáltam mert 4 napig semmit nem evett, a táp ugye nem kellett neki mi meg nem adtunk neki mást hiába kunyizott. Már azt fontolgattam, hogy feladom és inkább főzök neki túrós tésztát és akkor megette a tápot! Utólag rájöttem, hogy csak engem szívatott a kis dög meg nézte meddig mehet el :D Ezt tényleg csináld meg! Kitartás! Tudom nem könnyű szenvedni látni a kutyát meg nem könnyű ellenállni, hogy nem dobj neki valami finom falatot, de muszáj megcsinálni különben egész életében ezt fogja veled tenni és a fejedre nő!
2011. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Ne izgulj miatta, megeszi, ha éhes. Kaját elé rakod, nem eszi meg, akkor megkapja holnap. Nem kell mitől tartanod és ne is sajnáld (ha csak 3-szor enne minőségi kaját egy héten, akkor is hosszú évekig élne), nincs az a kutya, amelyik megtanult volna már fotoszintetizálni.

Ja! Semmi nasit se kapjon!

2011. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!