Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint vegyek idős...

Milyen vitamint vegyek idős labrador kutyusomnak?

Figyelt kérdés
12éves kan kutyus.
2011. jan. 18. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jó minőségü táp mellé nem nagyon kell semmi. én fiatal/beteg kutyámnak adtam immunovetet, béres cseppet, laktivot, luposan gelenkkraft port. béres/laktiv patikában, többi fresiben kapható.
2011. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a fresi, elnézést de vidéki vagyok.
2011. jan. 18. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Fresinek becézzük a budapesti állateledel, illetve felszerelések boltját, ismertebb nevén Fressnapf :)


Egyébként tényleg, jó minőségű kaja (Acana, Orijen, Taste of the Wild) mellé nem kell vitamint adni. De ha már vitaminról beszélünk, akkor jó lehet a Lavet, Pet-phos, stb. Nekem ezzel a kettővel van tapasztalatom, és nálunk mind a kettő bevált :)

2011. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

van már sok másik városban is, nem csak pesten. állatpatikákban is be lehet ezeket szerezni, esetleg netről rendelni.

de szerintem sem kell jó táp mellé semmi.

2011. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most ki leszek kiáltva mindenféle állatkínzónak és felelőtlen gazdának. És bizonyára azt is megkapom majd, hogy nem való nekem kutya stb. de nekünk nincs pénzünk ezekre az állateledelekre. Pedig elhihetitek, hogy szívem szerint ilyeneket adnék neki. De akkor a szegényebb embereknek már ne is legyen kutyája?
2011. jan. 18. 19:51
 6/17 anonim ***** válasza:

A kutyád 12 éves. Nagyon sok hiper-szuper tápon nevelt a közelébe sem kerül ennek a kornak.

Lehet adni Lavet Senior tablettát, Immunovetet.

2011. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jó táplélékiegészítő vitamin a DogtorRX - csak elég drága. Az én kutyám (szintén labrador) betegségből kifolyólag szedte egy ideig, akkor kb 5600Ft volt egy doboz, ami dúrván 3-4 hétig elég. Állatpatikában, webshopban lehet kapni.

Mi próbáltuk még a PetPhos termékeket (senior, fur special), én ezzel is elégedett voltem, viszont van egy nagyon hasonló nevű (Vet-phos) vitamin is, ez igaz hogy olcsóbb, de szerintem nem is ér annyit.

Most Immunovetet vettem, mert sokan dícsérik, majd elválik milyen.

Mire szeretnéd a vitamint adni? (táplálékiegészítés, vagy van valami problémája is - mert ez is számít hogy melyiket válaszd)

2011. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Anyu mondta ma, hogy látta amikor állt fel, nagyon nehezen ment neki, kicsit be is remegtek a hátsó lábai. Egyébként vidám kutya, étvágyával sincs gond. Annyira félek, hogy lesz valami baja a kis drágámnak..:( Ezért gondoltam, hogy adok neki valami vitamint.
2011. jan. 18. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nehezen áll lábra (főleg reggel, esős, párás időben) lehet hogy izületi problémái vannak (pl reuma). Ezt előbb állatorvossal kellene megbeszélni/ kutyát megnézetni. Ha veszel vmi általános immunerősítő vitamint az ezen nem segít - nem is árt, de alapvetően a problémát magadtól nem tudod kideríteni. Az izületi gondok sokszor igen nagy fájdalommal járnak, figyeljétek a kutyust és vigyétek orvoshoz ha látszik hogy nehezére esik a mozgás.
2011. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

akkor én azt mondom, az izületvédőkre feküdjetek rá...

luposan gelenkkraft, vagy GF 600.

2011. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!