Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem ki kutyámból két...

Most vettem ki kutyámból két kullancsot. Aggódom, hogy vajon fertőzött volt-e?!

Figyelt kérdés
Szombaton raktam rá az Adventix cseppeket, és ma két kullancsot vettem ki. Egyet a nyakából, egyet meg a vállából. Az egyik nem volt megszívva, a másik kicsit igen. Az utóbbi helyén piros folt van. Mondanom sem kell, hogy eléggé aggaszt.
2011. jan. 18. 23:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor veszek rá nyakörvet is! Eddig nem tűnt fel semmi változás az aktivitásában, sőt...! Mindig figyelem őt, és a pisijét is (amennyire lehet) A duzzanat és pirosság már lement. Nehezen is talámom meg a helyét a csípésnek. Nagyon sajnálom, hogy babéziás lett a mudikád! De ezek szerint megúszta egészségesen! Látványosan lett bágyadtabb, vagy nagyon kis jelét láttad? (bár Hékás-nál feltűnő szokott lenni számomra, ha fáj a pocija vagy ilyesmi)
2011. jan. 20. 14:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sokkal bágyadtabb lett. Vizsgára készültünk, és csak kullogott mellettem. Becsületére legyen mondva, minden feladatot végrehajtott, pedig nagyon rosszul érezhette magát szegény. Lehajoltam hozzá, megsimogattam, akkor éreztem meg a kullancsot. Egyből bevágtam a kocsiba és irány az orvos. A szuritól másnapra meggyógyult, de összerókázta a kocsit :) Elég undi volt. Kapott másnap még pici infúziót, aztán újra a régi, rosszaság lett belőle :) A szívem szakadt meg érte, mert aznap éjjel nagyon rosszul volt. Behoztuk egy pléden az előszobába, és néztem egész éjjel, hogy lélegzik e még. Aztán egyszer csak felállt, megrázta magát, és ment kifelé :) Szerencse, hogy hamar elkaptuk. Te írtál nekem ma emailt? M.
2011. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, én voltam ;-)

SAjnos az az emil cím amit jegyez ez az oldal már nem él. Viszont van másik. :)

2011. jan. 24. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!