Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog vagy Dog Chow?

Happy Dog vagy Dog Chow?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel a Happy Dog-nak jobb híre van, de nézzük az összetevők alapján, mivel ugye az dönt.


HAPPY DOG nevezetű tápban szinte alig van hús, tele van gabonával, én ezt nem javasolnám senkinek.

DOG CHOW tápokat jobban ajánlanám, az árai is kedvezőbbek, és ebben legalább ha kb. 10-20% hús is van, de legalább van valami, nem csak gabona. A Purina termékek alapból is jók, és akkor a Dog Chow mondjuk egy gyengített változat, de mégis tudom ajánlani.


Szóval én a DOG CHOW-ra adnám a voksomat :) Én amúgy Acanával etetek, de ha megszorulok, gondolkozás nélkül a Dog Chow-t veszem.

2011. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Dog Chow. Nem is értem, hogy van képük elkérni a Happy Dog-ért ennyi pénzt... Összetevők alapján egyáltalán nem jó minőségű táp.
2011. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén a Dog Chow-ra voksolok! Sajnos nálunk is csak az olcsóbb tápok jöhetnek szóba, megnéztem sokfélét, de magasan a Dog Chow nyert.

Azért azt nem mondançm egyértelműen, hogy a Purina tápjai jók, mert a Darling, meg ha jól emlékszem a Friskies is Purina, szóval van nekik mindenféle. Ráadásul a Pro Plan árában meg jobb is van, de most nem ez volt a kérdés, bocsánat az offért. :)

2011. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Happy Dogot etetünk. Dog chowt egyszer próbáltuk. Nem is annyira ízlett nekik én se voltam megelégedve vele, így áttértünk a drágább Happy Dogra. Ezt imádják, én maximálisan meg vagyok vele elégedve, szép a foguk, gyönyörű fényes a szőrük, végtermék is normális, kevés. Dog chownál nekünk gyakran ment a hasuk, de ez nyilván egyén függő is, én még egyszer azt nem adnék nekik.
2011. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi most Happy Dogot használunk, de gondolkodok tápváltáson, mert nem nagyon akarja enni. Dog Chow-ból melyiket ajánlanátok?
2011. jan. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!