Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow-ra vagy Happy Dog-ra...

Dog Chow-ra vagy Happy Dog-ra váltsak Pedigree-ről? Kölyökkutyánál

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Melyiket érdemesebb venni? A minőség alapján


2011. jan. 28. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Kölyökkutyánál inkább érdemesebb lenne Acana, Hill's, Royal Canin vagy egyéb felső kategóriás tápra váltanotok legalább az első 1-1,5 évben.
2011. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen ezek közül akarsz választani, akkor Happy Dog szerintem.
2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonló árban van pl.a Josera,az sem rossz,sőt!
2011. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:55


Tudod nem mindenki tudja megfizetni a drága tápokat.....


Megéri váltani.

Én DogChow-t adtam neki kölyökkorban (+kapott mellette vitamin tablettát) nekem anno bevált , de már nemgazán ette meg így váltottam prémium tápra (ugyan annyiba kerül) és most azal etetek.

Nekem a Happy Dog nem annyira jött be , próbáltam azt is de kicsit híg volt a kutya széklete.De ez persze kutyafüggő , melyiknél mi jön be sztem próbáld ki mindkettőt.

2011. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki kutyát vesz az szánja rá a pénzt, Kedves 1kan! :) És hiába drága a táp kevesebbet kell belőle adni mint pl. egy Dog Chow-ból ergo ott vagyunk hogy a drága táp alig pár 100-1000 Ft-al drágább mint egy rosszabb minőségű, hiszen a rosszabb tápból nagyobb adagot kell adni a kutyának.
2011. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És ha beleszámolod a rosszabb táp mellé kellő kiegészítő árát,pont ugyanott vagy pénzben.
2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1kan, melyik prémiumtápra váltottál, ami annyiba kerül, mint a Dog Chow?

2011. jan. 29. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem teljenes így van.A DogChowból kapott a kutyám 40dkg-ot , a mostaniból amivel etetet aminek Natura Vet a neve pedig kap 35dkg-ot , pedi ez prémum és nem sokkal kevesebbet kap és gondolom ha Royalt adnék nek akkor is megenne ennyit kb.Namost a Royalnak 1000ft/kg fölött van az ára a DogChow-é 600Ft/kg max , sztem sokkal olcsóbban kijössz még ha kap is mellé vitamint(hozzá tenném hogy a vitamin sem valami drága, és most nem a zöldkagylókivonatosról van szó).

A mostani tápot (Natura Vet) Németországból hozatja a kutyaiskolánk , és 1 árban van a DogChow-val azért etetek ezzel(nem mellesleg nagyon jól bevált nálam).

2011. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Összetételéről tudnál írni valamit?
2011. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt le van írva mnden:

[link]

2011. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!