Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátokat szoktátok öltözte...

A kutyátokat szoktátok öltöztetni? Vagy ha elviszitek hidegebb időbe sétáltatni akkor felöltöztetitek? Mit adtok rá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jan. 20. 14:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem rövidszőrű tacsim van.

Úgy gondolom, ha egész nap a meleg lakásban van és hirtelen kiviszem a -5 fokba, nem árt rá egy pulcsi. Ráadásul sokszor több órát is kint vagyunk, akármilyen hideg van.

Szóval van egy egyszerű, nem csicsás, polár pulcsija (ujjakkal), illetve egy magamkötötte hátvédő. Ezekkel azért elvan.

Nem csicsázni akarom, nem is divatkodás, egyszerűen a funkciója miatt használom.

2011. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Pipis ***** válasza:

Szia!


Yorkiem van, benti kutya. Hűvösben csak vékonyabb pulóvert adok rá, 0 fok körül bélelt kabátot, és ha kemény mínuszok vannak akkor kabár plusz vastag pulcsi. Sétáltatni ilyenkor is kell a kutyát igényli is, és én pl kitapasztaltam,hogy mikor fázik, mikor kéne rá több-vastagabb ruhát adni.

2011. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!