Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az Amstaff és...

Mi a különbség az Amstaff és a Pitbull közt?

Figyelt kérdés
Mik a szemmel látható különbségek az Amstaff és a Pitbull között?:$
2011. jan. 21. 18:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Szia !Nekem 2 amstaff kanom van. Külsőleg annyi a különbség, hogy a pitteknek az esetek nagy részében hús színű az orruk...de ez sincs mindig így..van pitbull sima fekete orral is...talán annyi, hogy a pittek feje brutálabb egy kicsit...szélesebb..az amstaffnak nem annyira durva, neki inkább már szögletesebb, karakteresebb...de majd mingyárt jönnek az okosok, hogy a pitbull nagyobb meg kisebb meg ilyenek:D méret alapján egyáltalán nemlehet őket megkülönböztetni ,mert van magas pitbull is, és kicsi is..van 25 kilós kifejezetten harcra tenyésztett pitbull(szerbiában ilyenekettenyésztenek, sajnos harcra), és van 35 kilós pitbull is, aki házikedvenc jobbik esetben.



17 /L

2011. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszii ^^

Nekünk is van 2-3 éves kan csak amikor kaptuk a doki azt mondta,h passzolja a kérdést h pit vagy amstaff és abba maradtunk, hogy amstaff :D

1-2 kép ha valaki valami konkrétat tud mondani:

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 21. 19:05
 3/25 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos,kis mosolygós:D

Lehet hülye vagyok,de nincs benne egy kis boxer is?

Amúgy inkább Amstaff szerintem

2011. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 zsuzsabazsa ***** válasza:
Unoka testvérek.
2011. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát igen kis vigyora van nem tudom úgy kaptuk..:)) de igen imádom a röfögőőst :)


Köszii ^^

2011. jan. 22. 15:07
 6/25 anonim válasza:
az amstaff hivatalosan elismert fajta....a pitbull nem fajta,inkább típus,amstaff,bulldog,boxer és hasonló fajták keresztezése...ennyi
2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
jaj, még...hát te 2 egyforma felépítésű pitbullt nem fogsz látni...az amstaff,mivel hivatalosan elismert fajta,van fajtaszabványa(standard),tehát az egyedek mindössze színben különböznek...utolsó voltam
2011. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak írnám,hogy ez nem igaz,mert az Amstaff a Pit-ből alakult ki.Nézz utána nyugodtan,én így hallottam több helyen is.Egyébként a Pit talán agresszívebb és alkalmasabb is a harcra.De ebbe nem mennék bele mert nem tudok túl sokat a dolgokról.Abban viszont biztos vagyok,hogy a Pit hamarabb volt mint a Stafford.
2011. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2011. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2011. jan. 23. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!