Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az Amstaff és...

Mi a különbség az Amstaff és a Pitbull közt?

Figyelt kérdés
Mik a szemmel látható különbségek az Amstaff és a Pitbull között?:$
2011. jan. 21. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

lehetetlen őket megkülönböztetni!

eredetileg a staff a szögletes, nagydarab.

a pit pedig a közép-magas szálkás.

de azóta nagyon sokszor és sokfélre kutyával kerezteték az utóbbit, ennek köszönhetően már kicsi a különbség köztük.



egyébként, vannak bizonyos fajták, akiknek lehet "szájzáruk". ez egy görcs féle ami beleáll a kutya szájába, ha tiszta erőből harap!

amúgy meg, staff, pit, bully SOHA nem fog emberre támadni! kivéve, ha a gazdi arra nem utasítja, vagy pedig a területére nem lépnek idegenek, vagy ha a gazdit veszélyben látja! azonkívül SOHA!


egyébként azt a kutyát lehet harcoltatni, amelyiket arra nevelik, tenyésztik, stb. más kérdés, hogy a pitbull az egyik amelyik alkalmas erre, de a shar-peit vagy a tosa inut mai napig használják harcikutyának, mert arra lett kitenyésztve!

2011. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egyébként a Csakkitty linkjében majdnem ugyanaz van leírva amit én is írtam, csak a linkben teljes terjedelemben.
2011. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ahogy én vettem észre a Stafordnak az orra kicsit szögletesebb,a teste az változó a koponya kicsit tömzsibb mint a pitt,a pittnek az orra olyan kerekféle,meg nem egy karakterkutya ha nincs foglalkozva vele.Mármint akkor egy átlagkutyára fog hasonlitani....szerintem
2011. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nekünk is sztafink van 11 hónapos lesz lassan, írta az egyik hozzászóló, hogy a pit-nek az arca szögletesebb, meg az a nagyobb...pont fordítva van a pit feje kerekebb és a sztafié "kockásabb" előkelőbb a tartása.. és nem olyan tömzsi..Valóban, ha sok szép tenyész sztafit nézel rájösz, hogy hogyan lehet őket megkülönböztetni! Nekem kb egy órába telt, de rájöttem! van is egy lementett képem, ami egy könyvből van kimásolva a fejformákról, nagyon hasznos lehet :) Ja, meg az orruknál is van különbség, a sztafié hosszabb, és kerekebb az is, sztafié szögletesebb!
2011. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Sziasztok nekem is van 1 fél éves kan Staffordom. Én azthiszem hogy a Stafford és a Pitbull között annyi a külömbség hogy a Pitbull alacsonyabb valamivel robosztusabb a Staffinek hosszabb a lába nagyjából ennyi de a mostani Pitbullok sem olyanok mint a régi kutya viadalos kutyák azok ien 20-25 kiló között mozogtaka régiek. Ezek is már túlságosan izmosak a kutya harchoz amit mellesleg gusztustalannak tartok.
2011. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!