Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításra bevihetek úgy...

Kiállításra bevihetek úgy kutyát, hogy csak nézőként megyek?

Figyelt kérdés
Nem törzskönyves kutyáról van szó, de szívesen elvinném magammal amikor megyek majd.
2011. jan. 21. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Símán! Csak az oltási könyve legyen nálad (érvényes veszettség elleni oltásssal), mert azt a bejáratnál ellenörzik!
2011. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fú és mi van akkor, ha a veszettség elleni oltását tavaly augusztusban kapta? Mert neki pont úgy van, hogy akkor kell. Az nem baj? Áprilisban lenne a kiállítás.
2011. jan. 21. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egy évig érvényes, tehát idén augusztusig. Szóval teljesen rendben van.
2011. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben :) És mennyi körülbelül a belépő? CACIB kiállításra mennék.
2011. jan. 21. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
1000 ft körül.
2011. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És a kutyádnak nem kell fizetni, csak magadnak.
2011. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 22. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Az előttem szólók rosszul tudják!

Nem. Csak a kiállításra nevezett kutyákat lehet bevinni, és kiállításra is csak tk-s kutyát lehet nevezni. Ha indul hobby kategória a kiállításon, akkor nem szükséges a tk, de akkor is csak nevezett kutyát lehet bevinni.

23 éve tenyésztek és járok kiállításokra a kutyáimmal, úgyhogy én csak tudom. Természetesen kell a vezsettség elleni oltás is. De vannak olyan kiállítások is, ez szervezettől füg, hogy a vezsettség elleni oltáson kívül a kombinált oltás is kell!

Tehát csak nézelődni kutyával nem lehet bemenni. Több kiállításon tapasztaltam, hogy a belépésnél volt olyan aki ezt nem tudta, beakarta vinni a kutyáját és nem engedték be. Utánna kellene nézni a dolgoknak.

2011. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lassan 3éves havanese kutyusommal már nagyon sok kiállításon voltunk mint nézők mert enyhén szólva odáig vagyok értük és soha nem küldtek el minket pedig tényleg mindenhová elmegyünk hajdú-bihar megyéből Miskolcra,Szilvásváradra, na meg persze Debrecenbe is rendszeresen.
2011. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14:07-esre ne hallgass, nem tudom honnav veszi a zöldségeit, de nem igaz. Senki sem nézi, hogy neveztél-e a kutyával, vagy sem, símán beengedik. Mi is szoktunk olyan kölyök kutyákat is vinni, akiket nem nevezünk, csak azért visszük, hogy szokják a légkört. Ismerőseink is szoktak nézőként jönni saját kutyával. Van aki a benevezett kutyája mellett hozza a keverék kutyáját is, hogy az se maradjon addig otthon.
2011. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!